Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Član
JD. je napisao(la):
nema livade na autoputu je trka

desna traka - trka

lijeva traka - publika, mozes do vogosce prosetati ako ti nije mrsko :D

Bili bio problem da na https://maps.google.com/ oznacis gdje tacno to :) ? Ili da rutu oznacis kako da pridjemo.
 

JD.

Član
nije problem al trebao je to organizator davno napraviti :p

evo kuda doci od stupske petlje... trka je ovdje gore gdje je crveni krug i broj 1

link za vecu sliku

http://s13.postimg.org/yv7o3ha3b/Untitled.jpg

b6ty8l.jpg
 
Član
e jbg ovo je fakat postalo preseravanje nakraju ce kotizacija za takmicare biti 70km a mozda i vise ista stvar kao i u mostaru prosle godine pricalo se da ce biti 50km kad dodjes dole da uplatis kaze 60km,a 8km za publiku je fakat previse za nekoga meni nije problem i ljudima koji rade ali brate vidis kakva je kriza nema se ni za kifle ;)
 
Ma da je kotizacija 1000 to bi mi bilo ok jer ko misli da je brz ulozi pare pa mu se i vrate to je stvar sve takmicenja , ali za gledaoca je previse stvarno , sigurno ce biti to na nekom vecem nivuo al opet standard je los pa je to malo preskupo
 
Član
ako je 8 km i sjest cu( prava montazna tribina sa stolicama plasticnim) onda ok, ako nemadnes gdje sjest onda je previse
 
Član
JD. je napisao(la):
nije problem al trebao je to organizator davno napraviti :p

evo kuda doci od stupske petlje... trka je ovdje gore gdje je crveni krug i broj 1

link za vecu sliku

http://s13.postimg.org/yv7o3ha3b/Untitled.jpg

jel se moze uc unutra sa druge strane? sa ove ceste sto vodi na reljevo? il mora iskljucivo ovako kako je nacrtano? da dzaba ne obilazimo iz tuzle pola sarajeva da bi dosli do tam ako ne moramo ...
 
Član
Maloprije sa piste,utrka se vozi nema odgadanja pa sta bude bude,sve je spremno aBd,neki takmicari su vec stigli u Sarajevo ;)
 
Član
eddo je napisao(la):
JD. je napisao(la):
nije problem al trebao je to organizator davno napraviti :p

evo kuda doci od stupske petlje... trka je ovdje gore gdje je crveni krug i broj 1

link za vecu sliku

http://s13.postimg.org/yv7o3ha3b/Untitled.jpg

jel se moze uc unutra sa druge strane? sa ove ceste sto vodi na reljevo? il mora iskljucivo ovako kako je nacrtano? da dzaba ne obilazimo iz tuzle pola sarajeva da bi dosli do tam ako ne moramo ...

https://maps.google.com/maps?saddr=Cesta+Sarajevo+-+Semizovac&daddr=43.872947,18.288812&hl=hr&sll=43.874919,18.292387&sspn=0.005298,0.011362&geocode=FTfonQId06QXAQ%3BFbNynQIdrBAXAQ&t=h&mra=ls&z=14

od kruznog toka na vogoscanskoj petlji sam racunao. ovdje gdje se skrece sa glavne ceste dolazite preko pruge (NEMA OZNAKE ZA VOZ, POGLEDAJTE DOBRO JEL IDE), dolazite na drveni most i cesta kojom se krecete je uska pa pazite malo
 
Član
znaci moze se doc i tim putem, a znam put tim putem sam se provuko kad sam iso na more prije par sedmica ... zato i pitam mozel s ove strane :cool:
 
Član
Uvijek kukate nesto.puno vam 8km za cjeli Dan Show i program a Nije vam zao za Styling dati 5km Gelatine auta parkirana Koje pregledas za 30min.ko Voli nek izvoli.nemojte kritikovati tudi Trud i rad
 
Član
donamero je napisao(la):
Uvijek kukate nesto.puno vam 8km za cjeli Dan Show i program a Nije vam zao za Styling dati 5km Gelatine auta parkirana Koje pregledas za 30min.ko Voli nek izvoli.nemojte kritikovati tudi Trud i rad
gdje je to jos ulaz 8KM plus plati i parking dodatno 2 KM, neka hvala bice trka jos taman da je ne znam kakav sou
 
Ako dobro citas niko ne kritikuje ja kazem kako jeste , kad gledas kao jednu kartu i nekako se moze al racunaj 2-3 ili 4 karte pa gledaj zbir . Ja inace idem sa djevojkom i to je 16km a pored toga sta ti omalozavas style kao to ne vrijedi da se posveti paznja za taj vid sredjivanja auta? Malo ti kritikujes tudji trud i rad to su 2 razlicite discipline tj pravca . Kome nije puno nek mu je srecno i nek uziva za mene jeste , da je 2 dana bilo mi ok ili da je 5km karta al 8 evo sebe izdvajam za mene je puno , ne u smislu da nemam nego da ne zelim da dam toliko jer mislim da nije realno. Opet pisem ne kritikujem rad i trud vjerovatno te karte moraju biti tolike zbog troskova i svega ali sigurno bi vise raje doslo da je 5km karta nego 8 sto bi bila bolja varijanta ali sad sve je to opet rizik. Svima sutra zelim srecu kako takmicarima tako i organizatorima
 
Član
Druze ja ne kritikujem Nikoga .meni ni iz dzepa ni u dzep.ja cjelim i tudi i svoj Trud.trebalo je Biti 5 sad 8.u Osjeku je Uvijek 8 pa Niko se nije Bunio.svaka Diskusia je Suvisna.ko Voli nek izvoli....
Little Dragon je napisao(la):
Ako dobro citas niko ne kritikuje ja kazem kako jeste , kad gledas kao jednu kartu i nekako se moze al racunaj 2-3 ili 4 karte pa gledaj zbir . Ja inace idem sa djevojkom i to je 16km a pored toga sta ti omalozavas style kao to ne vrijedi da se posveti paznja za taj vid sredjivanja auta? Malo ti kritikujes tudji trud i rad to su 2 razlicite discipline tj pravca . Kome nije puno nek mu je srecno i nek uziva za mene jeste , da je 2 dana bilo mi ok ili da je 5km karta al 8 evo sebe izdvajam za mene je puno , ne u smislu da nemam nego da ne zelim da dam toliko jer mislim da nije realno. Opet pisem ne kritikujem rad i trud vjerovatno te karte moraju biti tolike zbog troskova i svega ali sigurno bi vise raje doslo da je 5km karta nego 8 sto bi bila bolja varijanta ali sad sve je to opet rizik. Svima sutra zelim srecu kako takmicarima tako i organizatorima
 
Član
da je malo vise od ocekivanog, jest, al to me nece sprijecit da odem gledat zivotinje od auta ... radije cu dat 8 maraka pa se nagledat svega i svacega nego sjedit kod kuce gladit muda od dosade, ako me razumijete ...
 
Top