Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

vecina ovakvih auta (cast nekoliko izuzetaka) nestala je sa staza jer su takmicarska auta postala tako brza da vlasnici ovakvih auta nisu htjeli rizikovati da ih izbaci neko auto koje na izgled djeluje vrijednosti jedne njihove felge... ;)

nasli smo nacin da i njima omogucimo da mirne duse do daske pritisnu svoje zvijeri, pa ko koga, jer svi su super sportasi i blam tu ne postoji, a publika ce vidjeti nesto sto do sada nikada nije imala priliku ;)

ovo je tek pocetak..
ako dobro prodje, za dogodine imamo jos par asova u rukavu po ovom pitanju ;)
 
Član
Odlican potez, ovo je samo po sebi show vrijedan posjete. Bice ovo predobro, hvala Sejo. :cool:
 
Član
meni zvuci dobro,
Sejo tebi svaka cast za trud, samo mene interesuje hocel se ovo moci utrpati sve u jedan/dva dana?
 
BHT Ovisnik
za kada su najavljeni ti SC ? u nedjelju nemogu nikako, dok subota cisto sumnjam da ce itko od moje raje ici, ne bih bas sam,
 
BHT Ovisnik
a da,znas i ti sta je u nedjelju gore oko tvog (mog) sela:icon_smile: rado bih ja, al svi su mi gore pa mi zao propustiti, a kada vec siđem s onog makadama mogu i do Sarajeva haha,al vidjeti cu, mozda se jos stignem predomisliti pa pucao za Sa, ako isao nemoras ti ici sa svojim,mogu te pokupiti
 
Član
Ja ću vjerovatno u subotu ujutro gore,pa noćiti ,šator,roštilj i ti fazoni,ako se bude moglo to gdje u blizini staze.Ako ništa,dođi poslije mise gore,taman ćeš stići na ove brže klase ;)
 

OmO

Član
mooamer je napisao(la):
koliko je jos ostalo do spektakla,jel zna neko? :icon_smile: :icon_smile:

1017144_10152005773795830_1666614585_n.jpg
 
Član
wade_ je napisao(la):
Ja ću vjerovatno u subotu ujutro gore,pa noćiti ,šator,roštilj i ti fazoni,ako se bude moglo to gdje u blizini staze.Ako ništa,dođi poslije mise gore,taman ćeš stići na ove brže klase ;)

Stiže nas 6-7 u nedjelju iz kluba, pa mozemo zadati koje druzenje. Opasno se kolica spremaju :D
 
Top