trebam POMOC

trebam POMOC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako nemaš para , pokušaj nešto sam sastaviti .. Evo , npr. ja bih ti poklonio Soundcard 6.1 .. ( mada nove ploče to sve već imaju integrisano ) ..
 
Član
Rekli su prije,ako si za igrice drugi,a za ostalo je dovoljan prvi.samo pokusaj i sam sastaviti,mozes pravo dobro sklopiti...tako sam ja nekad davno...
 
Član
Ovo ti je moj prijedlog u tom cjenovnom rangu:

PLOČA: ASUS M2V
PROCESOR:  AMD Athlon64 3800+ BOX AM2
HDD: 80GB Maxtor 7200rpm
MEMORIJA: DDR2-533 512MB PC4200
GRAFIKA: ATI Radeon X550 128MB (sa mogucnoscu prosirenja do 512Mb)
KUĆIŠTE: MidiTower Codegen 6018-CA 400W
Floopy, Modem

788KM

UNI-EXPERT doo
http://www.ue.ba
 
Član
amd je karina ja i rodjak kupili pc u isti dan u istoj firmi on amd ja intel pentium kod njega 3200 kod mene 2800 mhz grafika ista ram isti medjutim kod njega pola igrica stopa dok kod mene normala i sporije mu radi od mog obrada podataka nula i skoro mu je izgorio procesor a kod mene normala jos ima sigurno duplo vise sati rada od nejgovog kod mene je upaljen 24 sata

Ipak bi ti preporucio prvu varijantu sigurno je i skuplja
 
Član
XR3iBoy je napisao(la):
i ja bi intel ba beton je

nije ti intel sad ko sto je nekad bio imam ga i ja i znam sta je a kod buraza je AMD i leti. Pusti ti intel ako se mislis baviti videom, igrama 3D dizajnom i slicnim apikacijama koje traze jace konfiguracije. moj ti je prijedlog AMD a ti gledaj sta ces.
 
Legend
ja imam 2.6 pentium 4 i 3.2 64bit pentium 4,oba imaju po 512 ram-a

a na puno mjesta sam gledao amd ATHLON-e 3.2 64bit sa 512 isto......

po mom iskustvu ATHLON je brzi iako ga nemam,a nikad se ni nezna,sad su ovo nagadjanja jer ima puuunooo razlicitih procesora
sa razlicitim coolerima itd...itd.....pa je u nekog bolji ovaj itako...
AL IPAK ATHLON je po meni bolji.....iako koristim P4
 
Član
Fele je napisao(la):
Kod mene je AMD kad nije crkao kod mene nece nikome drugom.

tako je kad se nasi nisu zapalili nakon 4-5 dana ne prekidnog rada i igranja FM 2005 i to vise puta nece ni jedan al kod mene je onaj barton box nisu oni stari sto gore
 

IGY

Član
hvala svima na pomoci, i evo da vas obavijestim, odlucio sam druga varijanta, i sredio sam na tri rate, sa mogicnocsu da ce uzeti moj komp, i racunati mi i njega u cijenu, idem u ponedeljak da to zavrsim, i ako Bog dragi da do petka najdalje je kod mene, samo da ugrabim vremena da odem po njega. Hvala svima jos jedanput puno ste mi pomogli
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top