Trazim savet oko ugradnju plina u Audi A6 Allroad 2.7 biturbo??

Trazim savet oko ugradnju plina u Audi A6 Allroad 2.7 biturbo??

Član
http://www.pik.ba/artikal/7130518/audi-6-allroad/

Evo ovaj ima ugrađen plin,pitaj njeg šta i kako :icon_biggrin:
 
Član
Kod mene je skoda sekvent i ide na plinu ispod 2000 obrtaja, zimi radi na benzinu dok se ne ugrije motor, kada se ugrije sama prebaci na plin i bez ikakvih problema, fura na plin i u niskim obrtajima, jedino kad se dodje do 5000 obrtaja gubi pritisak ali je i dalje na plinu samo sto nije to to ;)
 
Član
Koliko sam ja upućem u BiH niko nemože il neće da ugradjuju tj.jedan mi poznanik ima tog audija
i morao je ići u Zagreb da mu ugrade,a išao je u BL,Bihać i u Sarajevo i niko od njih nije htjeo da
ugradjuje kao za njih je to komplikovano uglavno može plin na taj motor...;)
 
Član
Marko Gas na Zabljaku rade plin ljudi boli glava, raja se bukvalno narucuje kod njih koliko imaju posla. Nadji njihov broj telefona na netu nazovi i pitaju, jest da imas 1,45h voznje od Banja Luke al bar kad uradis uradio si, na prostoru od Bosanskog Broda do Zenice nema boljih po pitanju plina i sl
 
Član
Golf 6 je napisao(la):
izgleda da se za turbo benzince ne može ni ugradit plin, dobro se to raspitaj
jer skoro pričao sa tipom na taxiju koji ima Golfa 6 1.2 TSI, htjeo ugradit plin, rekli mu ne može :icon_confused:
vjerovatno zbog postojanja turbine (moja pretpostavka) a možda je i neki drugi razlog

Može se ugraditi, ali TSI bi imao problema sa diznama da se ugradi plin, previše bi se grijale i trebalo bi naštimati da se u određenim ciklusima sam prebacuje na benzin zbog hlađenja dizni.
 
Top