tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: OPC by zmayich

ne bi to bilo lose sa tim dzizama mogo bi 15 kicu vozit .i kad bi stavljo šešneske bila bi to brija
 
Član
RE: OPC by zmayich

Poceo tuning zavrsi na crti na street race-u kao vecina tunera xDSretno u daljim radovima astrica je dobra cuvaj je :D
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala hvala ):
ma ne znam eto, pravim neko normalno auto za pocetak, sa nekakvim konjima "na dugme" sto se kaze, da mogu i mamu vozit na pijacu, a i na race solidno furat...ako to bas uzme maha kredit za kovanjare i gareta mi ne gine:)
 
Član
RE: OPC by zmayich

jeis ikad mjerio vrijeme auta .po ovim listama pise da ide oko 16 mada mislim da moze malo brze
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala, hvala....
mada astra sad i nije u nekom perfektnom stanju sto se vanjskog izgleda tice, karambolka mi je u kurcu, iskuckana na sve strane od kamencica, cak mi je i brush izudaran vratima od strane mojih finih komsija i slicno...

2 quattro :
mislim da ide ispod 16, ispod 15.6 mislim da ne moze ni pod razno :)
bascu izmjerit prvom prilikom kad bar nadjem gume za race :)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

danas sam uradio ono sto je bilo neophodno vec nekih par hiljada km prije:)
-filter goriva
-filter benzina
-promjena ulja motora - sipao sam 10w 40 magnatec castrol (zadovoljan sam)
-promjena ulja u mjenjacu (stalo 2l atf-a)
-promjena kocionog ulja (stalo oko litar dot4 ulja)
-svjece NGK (dvoglave, ne znam tacno oznaku)
-cak sam i permant skroz ispustio i nasuo 2l novog (sa vecim minusom naravno)
p.s. nasuo sam i vodicu za brisace (ovo je za sve one koji prave update kad zavrnu neki saraf:):):)

eto ga: zakljucak: promjenite sve ovo i imacete osjecaj da ste chipovali auto:)
pozz
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

stavio sam i turbo KvATro, i bi-alternator, al nije to toliko vazno kolko je vazna vodica za brisace...marku ne znam, plava je i ima neke pahuljice na ambalazi :)
 

IGY

Član
RE: OPC by zmayich

Deyo je napisao(la):
zmayich je napisao(la):
stavio sam i turbo KvATro, i bi-alternator, al nije to toliko vazno kolko je vazna vodica za brisace...marku ne znam, plava je i ima neke pahuljice na ambalazi :)

A jesi ga činčovo na kraju :icon_question: :icon_eek:

jesta ali je onda otisao u safe mode :lol:
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

nije nije, ustvari prepakovao sam komplet motor, ubacio v8, kvatro- turbo sa bi-alternatorom, instalacija je vrlo jednostavna, sve je preko euro - džeka...ima kupit tih motora u Mars-u u zeljinom stadionu, mislim da su sad snizeni na 7,99KM...
:=:):):):)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

evo malo i novih ideja i planova zimskih radova:)

identicnu karambolku sa GTC-a sam nabavio, mreze, maglenke također,sutra odo kod plasticara lakirera i tako dalje da vidim kako sta:)
kad bude gotovo, bice slikica...
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top