tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: opc by zmayich

hahahah....sinovi dragi dosta off-a, nemojte mi se srat u oglas, odnosno u garazu...ako ko hoce da kupi nek se javlja ako nece ZDRAO!

PONOVO:
moze i zamjena za Audi A4 1.9dizelku, 2001-04 godinu, naravno da ja doplatim kolko treba, eto ako neko ima nek se javi! pozzzz
http://www.pik.ba/artikal/61630/opel-astra-g-opc/
 
Član
RE: opc by zmayich

zmayich je napisao(la):
evo da se i ja predstavim, sa astre na astru, s konja na malo jaceg konja sto bi se reklo,
evo i slikica, nekih dosadasnjih radova...update uskoro...pozz
sa ovim ruznim stopama sam je dovukao:)

za sada sam joj ofarbao pragove, lajsne, karambolka sa prosle astre, antena, moja nurburgring verzija stripe-a i jos nekih sitnih detalja...
sad izgleda ovako:




do sljedeceg update-a pozz
zmayich

kases ruzne stope pa si ih meni uvalijo fala druze DDD:
 
Početnik
RE: opc by zmayich

opet mi se neko sere u oglas...
sto se stopa tice...100 ljudi 100 cudi, nekom su odvratne nekom su odlicne, nemoj jest govna!!! pozzz...:cool:
 
Početnik
RE: opc by zmayich

aj ba ne znam koji se ***** svi nesto mjesate, ovo je moja garaza i ja cu u njoj prodavati auto, ako vam se ne svidja ne morate gledati uopste, ako se ne svida adminima nek je izbrisu skroz i zdaro!

http://www.pik.ba/artikal/61630/opel-astra-g-opc/
 
Početnik
RE: opc by zmayich - NEMA VISE PRODAJE!!!

kao sto sam stavio u naslovu, astra vise nije na prodaju tako se nastavilo s radovima (mada imam jadnu strasnu ponudu o kojoj cu razmisliti):
-stavio sam k&n filter panelni - rezultati na odzivu gasa ociti...
-stavio sam elektronickog lazova temperature zraka usisa --> kako bi dizna bacala vise goriva:):)
-i pokusao sam staviti veci fi cijevi usisa, al nazalost nakon nekoliko trkica da se to sve testira usijane izduvne grane su novu cijev pocele deformisati te je odmah skinuta i vracena stock-ica...

p.s. imam nekih problema sa obrtajima prilikom pustanja gasa sa visokih obrtaja oni spadnu ispod 1000 (na 1000 radi u normali) pa auto malo zatrokira tako da cu najvjerovatnije skinuti i to elektronicko cudo:)

pozz do sljedeceg update-a ili do nove vozilice --> dok ne vidim sta je s ovom ponudom:)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

nema snimka:) imam ovog momka jednog sto nudi skoro citavu cifru auta u kesu, ako je njemu ne prodam nema nikako prodaje...sljedeca investicija zex safe shot ili nos classic pa ce biti snimaka kolko hoces:)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

skinuto i elektronicko cudo i "pokusaj" usisne grane, vraceno sve na fabriku...ostao jedino k&n filter...
jedini problem je taj sto auto jos uvijek ne ide kako je prije islo...
mnogi su razlozi za to tipa moguce je da je blago istrosena lamela ili da je do goriva ili da je do senzora protoka zraka, uglavnom pitanje je sljedece:
DA LI POSTOJI MOGUCNOST DA JOJ NE ODGOVARA K&N FILTER ORGINALNI PANELNI, mada mislim da je to nemoguce al eto...???
pozz
 

JD.

Član
RE: OPC by zmayich

skini kleme minimalno sat vremena

vrati ih nazad i onda ce ti auto poceti nanovo skupljati nove vrijednosti o protoku zraka (sa K&N filterom)

jer ovako iako si stavio K&N auto i dalje radi na starim vrijednostima a vuce vise zraka, pa vjerovatno zato ta razlika
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

upravo sam to radio maloprije i to tacno sat vremena na vozovima ispred konzuma...kontam mozda upali, eto vidjecemo za koji dan, kazu da skuplja info bar 3-4 dana !
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

Evo otkako sam vidio strahobe SR Mostara grada, morao sam se malo osvrnuti na performanse, tako da sam vec napisao post da kupujem walbro 225 pumpu goriva te mi je potrebna info gdje je mogu naci kod nas?
ukoliko bude prilike u planu je navedena pumpica, mokri nitric i slikovi, poslije svih prepravki naravno mapica nova i idemo na neku finu klasicu da vozimo sljedece sezone...
ako se ne ostvari ovo sto sam zacrtao onda idemo vozit isto neku finu klasicu samo malo sporiju:)

p.s. ako ko ima shemu za walbro nek javi, ili za 16-ke slikove ili za nitric mokri :)

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top