tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: opc by zmayich

zmayich je napisao(la):
evo ga i radovi su skoro gotovi, ko je bio u interexu danas mogao je i uzivo vidjeti...
kazem "skoro gotovi" jer na ovu sliku idu jos i neki detalji "poderani lim" okolo i naravno bezbojni lak koji nisam stigao odradit, sve u svemu uzivajte:




bilo je dosta momaka koji su me pitali za cijene i neke projekte koje bi htjeli uraditi na svojim ljubimcima tako da sam ostao duzan mail:

zmayich@hotmail.com
amars1@bih.net.ba

lp:)

svaka ti dala super je airbrush lijep dizajn:cool:
 
Početnik
RE: opc by zmayich

hvala hvala,
danas slika konacno zavrsena, sutra jos samo neke popravke i vozim kod profesinalaca da odrade bezbojni i poliranje!
Bice neki fotoshooting pa cemo i upload opucat:)
pozz
 
Početnik
RE: opc by zmayich

evo u proslih nekoliko sati sam se malo borio sa web dizajnom, ubacio nekoliko slika u galeriju, malo usminkao pocetnu stranu, stavio kontakte, tako da mogu s olaksanjem reci da stranica pocinje s radom!
www.zmayich-airbrush.com.ba
pogledajte neke od radova (slike koje sam imao na racunaru na poslu), uzivajte:)
pozz

p.s. danas pocinje jedan veliki projekat (iznenadjenje), kad bude gotovo (krajem sedmice) bice u rubrici "Projects" pa pogledajte..
LP
 
Član
RE: opc by zmayich

nesto mi dragona nema na cesti....mutite nestoooo:icon_confused::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Početnik
RE: opc by zmayich

ma prodo lulo felge pa mu se ne da vozit na celicarama:)
a od tih para ce vjerovatno bit "smuckano" nesto, ili nove fele ili neki strasni paint job:)
 
Početnik
RE: opc by zmayich

UPDEJTTTT:)
nabacio se neki day line farcek, slike sutra:)
nisam mogao da odolim a da ne nepisem UPDEJJJTTTT:)
 
Početnik
RE: opc by zmayich

evo gaaaa!!!
slikano mob-om 2.0 mgpix al skontacete svi sta je fotograf htio reci:):)


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top