Toyota Supra Livno.Ponovno

Toyota Supra Livno.Ponovno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Toyota  Supra  Livno

sve ste vi to fino uradili i napravili respect za auto pogotovo za muziku al meni auto kao cjelina nije nesto, odnosno ne svidja mi se...
 
Član
RE: Toyota  Supra  Livno

ma saaaaamo napred extra radite.
Meni se ne svidja ovi gromovi sta je ovo ali EXTRA auto svaka vam dala
 
Član
RE: Toyota Supra Livno

extra projekt...svaka cast!!!imate li mozda na znanju da li postoji Supra al novija generacija u BIH???dajem ruku za nju!!!:D:D:D
 
RE: Toyota  Supra  Livno

srdjo je napisao(la):
extra projekt...svaka cast!!!imate li mozda na znanju da li postoji Supra al novija generacija u BIH???dajem ruku za nju!!!:D:D:D

ja sam jednu vidio u tz sivu,ali se ne sjecam registracije:D:D:lol:

sori na OT:icon_smile:
 
RE: Toyota Supra Livno

srdjo je napisao(la):
extra projekt...svaka cast!!!imate li mozda na znanju da li postoji Supra al novija generacija u BIH???dajem ruku za nju!!!:D:D:D

Ima ovdje u gradu (gradacac) jedna plava, cura vozala jedna, prije par godina sam je zadnji put vidio da voza, a inace prolazim kroz ulicu dosta puta gdje zivi i vidjam tu toyotu u garazi parkiranu...
 
Član
RE: Toyota  Supra  Livno

Jao zene manite, tako auto se voza a ne cuva u garazi da sakuplja prasinu c.c.c.c
 
RE: Toyota Supra Livno

tibor987 je napisao(la):
Jao zene manite, tako auto se voza a ne cuva u garazi da sakuplja prasinu c.c.c.c

Ma cura neka vozala, vjerovatno kako su cijene goriva narasle tako da se i prestala je vozati, onako zagledao sam malo u prolazu, koliko sam vidio u ispravnom stanju je, nije nigdje razbijena i tako...
 
Član
RE: Toyota  Supra  Livno. Update str.4

sve je super ispalo
al ste ga na kraju samo usrali
niste trebali inicijale stavljati i sarati ove gluposti

et toliko
sretno dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top