Toyota Supra Livno.Ponovno

Toyota Supra Livno.Ponovno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Toyota  Supra  Livno. Update str.4

Nekako mi gepek po velik, pa mi izgleda da ce dosta praznine ostat, bilo bi lijepo makar na sredu jedan lcd ubacit a sa strane pojalaca i normala za woofere mjesto vec rezervisano hehe
 
RE: Toyota Supra Livno. Update str.4

ersan_sa je napisao(la):
sve je super ispalo
al ste ga na kraju samo usrali
niste trebali inicijale stavljati i sarati ove gluposti

et toliko
sretno dalje

Ovi incijali su od nas to znaci DZM ili ti ga DO ZADNJE MARKE to nam je simbol a kome se ne svidja nek ne komentarise hebi ga tako je
 
RE: Toyota Supra Livno. Update str.4

almir_gr je napisao(la):
Nekako mi gepek po velik, pa mi izgleda da ce dosta praznine ostat, bilo bi lijepo makar na sredu jedan lcd ubacit a sa strane pojalaca i normala za woofere mjesto vec rezervisano hehe

a staces velik gepek a ostalo je mjesto zato sto smo ubacili plin u nju
 
RE: Toyota  Supra  Livno. Update str.4

joooj da i ja se nadam da nece biti ovih sara i slova,ajd sto ne idu nikako nego sto su i neprofesionalno uradjenje.hm,meni se ne svidjau nikako. :(
 
RE: Toyota Supra Livno. Update str.4

erol_brcak je napisao(la):
joooj da i ja se nadam da nece biti ovih sara i slova,ajd sto ne idu nikako nego sto su i neprofesionalno uradjenje.hm,meni se ne svidjau nikako. :(

kako kome jebi ga stari
 
RE: Toyota  Supra  Livno. Update str.4

heheh tip je lud, mislim da uz jos dorada oko ovih inicijala bi moglo i lijepo ispasti...
 
Član
RE: Toyota  Supra  Livno. Update str.4

nije losa ideja s inicijalima ali platite nekome ko zna sta radi da to odradi.Osim ako niste SVE sami uradili BUKVALNO pa hocete i to, onda je to 2ga stvar.
Pozz
Super projekat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top