Toyota MR2 SW20

Toyota MR2 SW20

Član
Bas te dugo nije bilo, pitao sam se sta je sa ovom garazom.
Dobro dosao nazad i od sad nas malo cesce izvjestavaj sta se radi
 
Član
toooooooo roleeeeeeeeeeeeeeeeeeee nek si počeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeo bit čuner opet i digo to debelo dupe :D
 
Član
Iskreno nisam ljubitelj ovakvih auta, ali zaista je prelijep, neobičan, nesto nesvakidasnje na nasim ulicama! Srecno!
 
Jos nesto radova i par fotki od mene :)

Prodao Keskin, uzeo od Insignije celicne petokrake 16ke, prosirio na 8 i 9.5j

Izbacio totalno svoje farove i pravio nova kucista za sociva i ksenone i usput ubacio i crvene angel eyes, kupio iz UK pivot controler za sleepy eyes

Fotke neka objasne, da ja dzaba ne pricam vise :)














bila je i na 17kama sirenim par dana, dok sam cekao 16ke (I Miata od drugara na Borbet A 16x7.5 / 16x9)




I konacno, planovi za sljedecu sezonu, sve je otprilike tu, samo ove pragove valja napravit uf





I za kraj, jedan video mog MR-a i drugarove Miate NB :)

 
Ja sam vise impresioniran tvojim umijecem fotkanja,covjece bale mi krenuse na usta :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Sto se auta tice,ti ako ovo ikad prodas treba te u ludnicu zatvorit :car5:
 
haha, zahvaljujem drug, jbg, trudim se :)

a za Toyotu, ah doce i taj trenutak jednog dana, ali zasad jedino sto ga moze zamijenit je S2000 ili GT86, to su mi jedina dva auta koja padaju na pamet poslije MR-a :)
 
Član
Dobre fotke i video. Cime snimas, SLR ili?
Šta znaci ovo Endless ilussions, vidim po Zenici neke honde to furaju, neke JDM fore ili?
 
To je ekipa nasa, ima nas svugdje :)

Fala ljudine, da, snima dslr-om, Canon 600D, sigma 10-20, Hellios 50ka, Vivitar 135 2.8, tripod, ebay stabilizator i neki sjebani diy slajder koji nije koritsten u ovom videu :)
 
Top