Toyota Celica 2.0 GTi

Toyota Celica 2.0 GTi

Član
allroad je napisao(la):
Opaaa fino fino
Kad si uzeo ovu druze ?
Eno ona crvena sto si gledao kod nas stoji kod onog mog prijatelja sto takodjer ima jednu istu... on je voza i kaze da je utegnuta ali je malo na izgled neocuvana
Nek je sa srecom druze da se navozas i naleti na kafu ;)

Išao sam i gledao tu crvenu, istina je da je šasija utegnuta ali je otišao motor i ne ide nikako...ma iživljavali se seljaci na njoj i zapuštena je dosta.
Hvala na pozivu,doći ću imam tvoj broj ;)

Evo još podataka koje ste tražili.

Toyota Celica model T18,2.0 GTi 16V 156 konjića :icon_biggrin: 1990god, full oprema osim kože.
 
Super Moderator
E vidis nisam ni sjeo u nju a vidjet cu danas kad odem audija vidjeti dokle je da je probam kakva je sta je
On kaze da je cak utegnutija od njegove sto se saije tice jer on ima sad nekih sitnica promijenit al njegova je ocuvanija ovako puno i jos je nedavno farbana
pa ima spojler ko i kod tebe i neke ljepe felge
kad budem mogao uslikam ti njegovu da vidis kakva je
nek je tebi sa srecom i ne daj je vise nikome ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
E vidis nisam ni sjeo u nju a vidjet cu danas kad odem audija vidjeti dokle je da je probam kakva je sta je
On kaze da je cak utegnutija od njegove sto se saije tice jer on ima sad nekih sitnica promijenit al njegova je ocuvanija ovako puno i jos je nedavno farbana
pa ima spojler ko i kod tebe i neke ljepe felge
kad budem mogao uslikam ti njegovu da vidis kakva je
nek je tebi sa srecom i ne daj je vise nikome ;)

Hajde molim te slikaj tu crvenu od jarana, jer uvijek volim vidjeti celicu...
Pitaj tog jarana da li zna ima li gdje kakav stranac jer imam još jednu udarenu pa sam je mislio sređivati.
 
Super Moderator
Evo samo sto sam post napisao krenem gore da vidim audija pa isao po ovog jarana
Ugledam toyotu pa uslikam jednu fotkicu
Ima ona i ove pragove i naprijed na braniku nesto, ovaj spojler na gepeku i tako
Ovo mu je zimski set sa ovim felgama pa nisam htio puno slikati a i prljav je
Kad nabaci felge i opere ga uslikat cu ti vise slika ;)

 
Član
@allroad-dobro joj stoji i crvena, samo kada je već radio pragove trebao je i zadnju karambolku odraditi jer je previsoka...
Kad naletim do Travnika obavezno te zovem da odemo na kafu i da mi pokažeš ovu crvenu celicu;)
 
Član
ammar_coupe je napisao(la):
lijepa toyota.. mislio sad da ces uzeti Supru..

Mislio sam, ali desile su se neke nepredviđene stvari zbog kojih sam odustao.
Usput je li se prodala ona crna supra što si prodavao?
 
Prodata je. tj vlasnik ju je zamjenio za bmw uz doplatu..
jesi popravio kvacilo ono?
ono sto si imao problema s tim... sto su te ibize uzimale:D
 
Top