Toyota Celica 2.0 GTi

Toyota Celica 2.0 GTi

Član
SašaCRX je napisao(la):
celica je super ;) samo mi zadnji branik plitak nekako :icon_confused:

Na slici je ispala situacija gore nego što jeste radi ugla slikanja, ali ipak istina je da bi bilo dosta bolje kada bi bio branik dublji.
Dobro zapažanje ;)
 
Član
Luda toyota;)Nisam znao da i japanci koriste gti oznake.Napiši malo o autu,godina,snaga,oprema...Sviđa mi se baš:icon_smile:
 
Super Moderator
Opaaa fino fino
Kad si uzeo ovu druze ?
Eno ona crvena sto si gledao kod nas stoji kod onog mog prijatelja sto takodjer ima jednu istu... on je voza i kaze da je utegnuta ali je malo na izgled neocuvana
Nek je sa srecom druze da se navozas i naleti na kafu ;)
 
BHT Ovisnik
jako fina toyota:cool:
al zar je nisi nedavno prodao zajedno sa jos jednom za dijelova
 
Član
:cool:
Super makina. Daj nekih informacija osim slika, sve me interesuje. Godiste, kilometraza, oprema, a posebno sve vezano za masinu.:cool:
Kakav je za odrzavanje i dijelove?
 
Listam slike pa tek skužih da i ti imaš ovo oko brave za paljenje auta što svijetli, ovaj krug :) pa da te pitam onda jesi ikad to skidao i imaš li kakve predstave kako skinuti ili koja bar sijalica ide unutra?Ja se slomila pokušavajući al nema šanse do nje doći :icon_mad: čitava tabla i sve ostalo me nije napatilo kao ta glupost al dohakat ću joj ja kad tad :D
 
jest da su japanci komplikovani do bola,al su odlicna auta,kao sto neko rece daj nam malo vise informacija.......:icon_biggrin:
 
Top