Top Gear- Vauxhall Vectra 'catastrophic' understeer

Top Gear- Vauxhall Vectra 'catastrophic' understeer

Član
Ovi sto pisu da mi finansije dopustaju ja bi kupio Vectru OPC, ni tad je nebi kupili. Jer i sada vozate koliko vidim dizele, a mogli ste uzeti za iste pare neke fine benzince il neku malu jurilicu. I da imate pare, vjerovatno bi opet uzeli nekog jaceg dizela, a ne nesto tipa Vectre OPC. Oni koji vole brza i znaju vozit i po krivinama, kad pogledaju ovaj test bas i nece biti odusevljeni Vectrom OPC. Da je jedina na trzistu, OK, al posto za iste pare mozes uzeti i neke mnogo bolje aute od konkurencije, koja je onda poenta kupovanja Vectre OPC? To ce uzeti samo zestoki Opel fanovi. U toj klasi se trazi zabava u voznji...
 
Legend
leoncupra je napisao(la):
sta da se izjasnim.
zar izjave top geara stvarno imaju smisla?
ok onda je x6 najgluplje auto na svjetu i jos milion dokaza da se sve zasniva na licnom misljenju i preseravanju.
vauxhall vectra ili opel vectra c je sasvim ok auto. kakav understeer ba koga cega jel o neko voza gt40 mozda ili slr-a ovdje? pa prica o understeeru , jao....mislim jeremy me ne cudi ali kolicina gluposti u temi je neprevazidjena.
da vidite tu vectru na cesti u opc boji sigurno niko ovdje nebi gluposti valjo ili da je vidi u retrovizoru i onda ga neko krene vidis sad ovo auto sto me prodje ono znas je auto sranje i ima katastrofalan understeer......
neki plaze za skodom a ovo je nedostizno za vas vecinu.
ko da neki zive u minhenu ebote i imaju porsche i dvije e klase..pa vectru prevazilsi prije 7 godina....
neki nek se spuste malo ovdje ili nek nastave top gear izjave.

hahaha
cinjenice su ti beton, gdje su ? nema ih..
to si ti vozio ovu vectru. pa znas da je dobra ili ? mozda da ti jeremiju kazes kako se testira auto, ili je ova scena gdje se jasno vidi underesteer namjestena ?
izgled nema nikakve veze sa performansama auta, to niko nije spomenuo.. i kakve sad veze skoda ima sa tim, na kraju krajeva, octava vrs ako nista ima 4x4, i sigurno se bolje ponasa nego ovo, bar iz ovog sto sam ja vidio, pa sa ovim autom ne mozes upravljati, samo pravo ide..

katastrofa.
 
procitaj moj post ponovo.

a vectra stvarno puno nudi za te pare i nemora bit opc , znam jer je vozim , znaci svako dalje preseravanje je suvisno. ovdje ih 90% bali za njom al valjaju gluposti iz vjerovatno mrznje prema opelu.
pa dobro. inace nam je vozni park prejak pa mozemo birat.

ps. mrzim bembarose a pogotovo zamrzio kad vidim ko to sad sve vozi.
a za one koji nemaju ni to , vratie se svojim golfovima , trojkicama i pezoicima a ostavite opela na miru.
 
Član
leoncupra je napisao(la):
procitaj moj post ponovo.

a vectra stvarno puno nudi za te pare i nemora bit opc , znam jer je vozim , znaci svako dalje preseravanje je suvisno. ovdje ih 90% bali za njom al valjaju gluposti iz vjerovatno mrznje prema opelu.
pa dobro. inace nam je vozni park prejak pa mozemo birat.

ps. mrzim bembarose a pogotovo zamrzio kad vidim ko to sad sve vozi.
a za one koji nemaju ni to , vratie se svojim golfovima , trojkicama i pezoicima a ostavite opela na miru.

http://www.bhtuning.com/vectra-par-pitanja-t-7995.html

Ti kao "vozač" vectre postavljaš sljedeća pitanja:lol::lol:
 
ee ti sa tim pezoicem makni se u stranu.
sta se javljas kad vozis francuza
vectra drzi pravac kod mene kao po sinama , kakav understeer nevozam po stazi sa 160 u krivinu..za svakodnenvni zivot nije rentabilna nego prerentabilna i dovoljno jaka. a opc nisam vozio ali dovoljno sam je upozno i sve sto mogu rec da je auto pretvrdo i da na autoputu razvali 270 jer nema blokade i moze pojest sve ijednog bmwa, audija , passata golfa r32 itd.
u opc boji je upadna i preljepa , nije neka visoka klasa nit neka tolka ekskluziva ali za pare koje se moze kupit dobija se stvarno puno.licno je nikad nebi kupio i vozio na nasim cestama , dok obicna se ubila.
ovdje neki su ne smjesni nego zjapi ocaj u postovima. vokri im nesto jer ha valjda vozaju dvojke ili kocke ili e36..
pa ovi bembarosi silni nikad da odrastu misli neko ako ima bmwa da je cool. ja nisam cool sa vectrom c ali ovi bembarosi ba stvarno vise grow up ili golfarosi od 3.800km-ova....i onda taj neko govori o understeeru sto je cockson reko..ha sunca ti
 
Član
leoncupra je napisao(la):
ee ti sa tim pezoicem makni se u stranu.
sta se javljas kad vozis francuza
vectra drzi pravac kod mene kao po sinama , kakav understeer nevozam po stazi sa 160 u krivinu..za svakodnenvni zivot nije rentabilna nego prerentabilna i dovoljno jaka. a opc nisam vozio ali dovoljno sam je upozno i sve sto mogu rec da je auto pretvrdo i da na autoputu razvali 270 jer nema blokade i moze pojest sve ijednog bmwa, audija , passata golfa r32 itd.
u opc boji je upadna i preljepa , nije neka visoka klasa nit neka tolka ekskluziva ali za pare koje se moze kupit dobija se stvarno puno.licno je nikad nebi kupio i vozio na nasim cestama , dok obicna se ubila.
ovdje neki su ne smjesni nego zjapi ocaj u postovima. vokri im nesto jer ha valjda vozaju dvojke ili kocke ili e36..
pa ovi bembarosi silni nikad da odrastu misli neko ako ima bmwa da je cool. ja nisam cool sa vectrom c ali ovi bembarosi ba stvarno vise grow up ili golfarosi od 3.800km-ova....i onda taj neko govori o understeeru sto je cockson reko..ha sunca ti

Cijeli post je za plakati, ali na ovo sam se raskrivio:lol::lol::lol:
 

MTR

Član
ZELA GTI je napisao(la):
leoncupra je napisao(la):
ee ti sa tim pezoicem makni se u stranu.
sta se javljas kad vozis francuza
vectra drzi pravac kod mene kao po sinama , kakav understeer nevozam po stazi sa 160 u krivinu..za svakodnenvni zivot nije rentabilna nego prerentabilna i dovoljno jaka. a opc nisam vozio ali dovoljno sam je upozno i sve sto mogu rec da je auto pretvrdo i da na autoputu razvali 270 jer nema blokade i moze pojest sve ijednog bmwa, audija , passata golfa r32 itd.
u opc boji je upadna i preljepa , nije neka visoka klasa nit neka tolka ekskluziva ali za pare koje se moze kupit dobija se stvarno puno.licno je nikad nebi kupio i vozio na nasim cestama , dok obicna se ubila.
ovdje neki su ne smjesni nego zjapi ocaj u postovima. vokri im nesto jer ha valjda vozaju dvojke ili kocke ili e36..
pa ovi bembarosi silni nikad da odrastu misli neko ako ima bmwa da je cool. ja nisam cool sa vectrom c ali ovi bembarosi ba stvarno vise grow up ili golfarosi od 3.800km-ova....i onda taj neko govori o understeeru sto je cockson reko..ha sunca ti

Cijeli post je za plakati, ali na ovo sam se raskrivio:lol::lol::lol:

i ja isto :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
a stas vrsni znalci, sve to vozi ba mrcine pa konta vidi debila hvali opela kao nesto on zna....e moji luzeri dragi nemate vi blage . blage .hajd gledajte top gear i uizvajte po rupama..ndamam e da bar neko od vas barem svake prestupne zakoraci van kantona ili granice sa svojim dobrim autima koji nemaju understeer kao eto hebiga sto je kod mene slucaj. a u pck mat zbog ove teme cu morat mjenjat sad auto i kupit sebi zopea nekog cakanog ili vwica ili bembo koji hebiga oversteerishe ali to jos bolja opcija nego sto opel understeerise pa sto sam inace kao i svi svaki dan na stazi nurburgring ili silverstone bice mi zanimljivije.
 
Član
sta je brze od opela na 402 metra ? KOROZIJA :)

i zasto je onda ta vectra 2000godiste vec na cijeni od 1000eura ? vjerovatno ni sami njemci nisu prepoznali sve njene kvalitete :)
 
Član
leoncupra je napisao(la):
ee ti sa tim pezoicem makni se u stranu.
sta se javljas kad vozis francuza
vectra drzi pravac kod mene kao po sinama , kakav understeer nevozam po stazi sa 160 u krivinu..za svakodnenvni zivot nije rentabilna nego prerentabilna i dovoljno jaka. a opc nisam vozio ali dovoljno sam je upozno i sve sto mogu rec da je auto pretvrdo i da na autoputu razvali 270 jer nema blokade i moze pojest sve ijednog bmwa, audija , passata golfa r32 itd.
u opc boji je upadna i preljepa , nije neka visoka klasa nit neka tolka ekskluziva ali za pare koje se moze kupit dobija se stvarno puno.licno je nikad nebi kupio i vozio na nasim cestama , dok obicna se ubila.
ovdje neki su ne smjesni nego zjapi ocaj u postovima. vokri im nesto jer ha valjda vozaju dvojke ili kocke ili e36..
pa ovi bembarosi silni nikad da odrastu misli neko ako ima bmwa da je cool. ja nisam cool sa vectrom c ali ovi bembarosi ba stvarno vise grow up ili golfarosi od 3.800km-ova....i onda taj neko govori o understeeru sto je cockson reko..ha sunca ti

Djecak budi miran....odavde ti vidim patike kroz pragove u toj trulji.....
 
Top