Top Gear- Vauxhall Vectra 'catastrophic' understeer

Top Gear- Vauxhall Vectra 'catastrophic' understeer

Član
detaljnije :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2FHLzWwghmU&feature=related[/video]
 
Član
leoncupra je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
leoncupra je napisao(la):
da mi je vidjet sta ovi debili gore voze..

ti mene stvarno odusevljavas svojim komentarima. pa svaki je cudniji od prethoddnog, da ne povjerujes

mislim da mu negine banana za ovo cekam samo da se izjasni o svojoj izjavi

sta da se izjasnim.
zar izjave top geara stvarno imaju smisla?
ok onda je x6 najgluplje auto na svjetu i jos milion dokaza da se sve zasniva na licnom misljenju i preseravanju.
vauxhall vectra ili opel vectra c je sasvim ok auto. kakav understeer ba koga cega jel o neko voza gt40 mozda ili slr-a ovdje? pa prica o understeeru , jao....mislim jeremy me ne cudi ali kolicina gluposti u temi je neprevazidjena.
da vidite tu vectru na cesti u opc boji sigurno niko ovdje nebi gluposti valjo ili da je vidi u retrovizoru i onda ga neko krene vidis sad ovo auto sto me prodje ono znas je auto sranje i ima katastrofalan understeer......
neki plaze za skodom a ovo je nedostizno za vas vecinu.
ko da neki zive u minhenu ebote i imaju porsche i dvije e klase..pa vectru prevazilsi prije 7 godina....
neki nek se spuste malo ovdje ili nek nastave top gear izjave.

ajd ne seri metlo :lol::lol:
 
Član
clarkson je cesto ironican no uglavnom je upravu....
ovo je auto opasno za okolinu i putnike u njemu....
ne mogu vjerovati sta se sve izbacuje na trziste, ne uradi li se koji test prije...
osim ako nisu kontali napravicemo auto od 280ks ali vozite ga do 100 km/h...

recimo vidim razne komente pojedinaca koji kao tvrde ovo nesto valja..
pitanje za njih da imaju novce za ovakav auto bili ga ikad pogledali :D
 
Član
Ma nije ovaj auto ovako los, ti imas pedalu gasa pa doziraj. Uz dobro doziranje, mnogo ce manje podupravljat (understeer). Mislim, nije taj auto tako opasan kako izgleda ovdje, mada je u odnosu na konkurenciju los. Zato Jeremy to ovako ekstremno predstavi, jer mnogi ne mogu sami neke stvari zakljuciti, ak bas ne ides ovoliko u krajnosti. Zna on sta radi i sta prica, predugo je u tom poslu da ne bi imao pojma o autima :icon_biggrin:
 
Naravno pored auta koje testira normalno da ce imati ovakvo misljenje o Veci , sve u svemu meni fin autic , udoban , lijep , fino i ide ne bi me zaustavilo upravljanje u kupovini jednog ovakvog jer slabo ko od nas vozi auto ovako kako ga oni predstavljaju tako za moje potrebe vise nego dovoljan :)
 

MTR

Član
auto je dobar i mozete tarlahat sta hocete , svaki sa prednjom vucom i sa manje konja ce se ovako isto ponasat kad ga slozite do daske , za te pare je grom
 
Član
Brza od BMW M5 ???????? 2:13min

Dobar grip na zadnjim tockovima,stavis mu ćelavice kakve nazad :) i drifter :)
 
Član
MTR je napisao(la):
auto je dobar i mozete tarlahat sta hocete , svaki sa prednjom vucom i sa manje konja ce se ovako isto ponasat kad ga slozite do daske , za te pare je grom

Kad sam Yuga 45 vozio, meni se isto ovo dešavalo.:icon_confused:
 
Član
Stvarno ima filozofa sto se mene tice ja bi je uzeo bez ikakvog razmisljanja kad bi mi financije bile ok
 
Član
Znam samo da moja vectra koja je dizel drzi krivine samo tako, bas je tvrda i dobra za takvu voznju...Ova moze biti samo bolja, ali ostajem pri misjenju da su trebali staviti 4x4 ili zadnji pogon,ipak je ovo auto za extremnu voznju, a sigurno da zadovoljava potrebe 99.9% vozaca, ostaje tih 0.01 koji bi bili nezadovoljni
 
Član
Joj, ljubomora:icon_eek:

Nije problem staviti ogroman motor na FWD, problem je tu snagu prenijeti na tlo. Zna se koji je limit za prednji pogon, zna se i zašto je to tako. No vi naravno nemate pojma o tome, nego laprdate gluposti!

Auto na pravcu ima 300 ks, u zavoju 60:lol::lol:
 
Top