Top Gear- Vauxhall Vectra 'catastrophic' understeer

Top Gear- Vauxhall Vectra 'catastrophic' understeer

DLS

Početnik
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/yy4kPODqv58?fs=1&hl=en_US&color1=0x402061&color2=0x9461ca"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/yy4kPODqv58?fs=1&hl=en_US&color1=0x402061&color2=0x9461ca" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

koje sranje od auta :lol::lol:
 
Član
Pa cak ni Golf ne podupravlja ovoliko :icon_biggrin:

Izgleda su kod Vectre zaboravili povezat volan sa tockovima :D
 
Baš su napravili bolid....... :D

E pa stvarno je ovo idiotizam teški, nabili su 280 ks na prednjem pogonu kakav je u Vectri 1.6...
 
Član
Porschefan je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Samo da je zadnji pogon bilo bi extra....ovo je sramota ovako;)

......ili 4x4, jer Insignia OPC sa takvim pogonom je svjetlosnim godinama daleko od ove Vectre...

Da je 4x4 to bi bila perverzija....jbg nije bas ni sve tako crno kao sto oni prikazu na top gear-u ali da je lose za takav auto, jeste...
 
Član
Nije ni astra ove generacije bila mnogo bolja. Vectra je fascinantno brza na pravcu, dušu dala za autobana;)

Evo jedan sličan test i problem sa velikom snagom samo na prednjim točkovima. Alfa romeo 147 gta

<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LHhpPWK056Q?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/LHhpPWK056Q?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>
 
dellas je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Samo da je zadnji pogon bilo bi extra....ovo je sramota ovako;)

......ili 4x4, jer Insignia OPC sa takvim pogonom je svjetlosnim godinama daleko od ove Vectre...

Da je 4x4 to bi bila perverzija....jbg nije bas ni sve tako crno kao sto oni prikazu na top gear-u ali da je lose za takav auto, jeste...

Ma dobro, zna se kako Clarkson ocjenjuje aute, ali činjenica je da je 280ks pre previše za prednji pogon jer nema nikakav sustav za kroćenje te snage...diferencijal kao u Focusa RS ne bi bio viška... :icon_smile:
 
bmwscaner je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
leoncupra je napisao(la):
da mi je vidjet sta ovi debili gore voze..

ti mene stvarno odusevljavas svojim komentarima. pa svaki je cudniji od prethoddnog, da ne povjerujes

mislim da mu negine banana za ovo cekam samo da se izjasni o svojoj izjavi

sta da se izjasnim.
zar izjave top geara stvarno imaju smisla?
ok onda je x6 najgluplje auto na svjetu i jos milion dokaza da se sve zasniva na licnom misljenju i preseravanju.
vauxhall vectra ili opel vectra c je sasvim ok auto. kakav understeer ba koga cega jel o neko voza gt40 mozda ili slr-a ovdje? pa prica o understeeru , jao....mislim jeremy me ne cudi ali kolicina gluposti u temi je neprevazidjena.
da vidite tu vectru na cesti u opc boji sigurno niko ovdje nebi gluposti valjo ili da je vidi u retrovizoru i onda ga neko krene vidis sad ovo auto sto me prodje ono znas je auto sranje i ima katastrofalan understeer......
neki plaze za skodom a ovo je nedostizno za vas vecinu.
ko da neki zive u minhenu ebote i imaju porsche i dvije e klase..pa vectru prevazilsi prije 7 godina....
neki nek se spuste malo ovdje ili nek nastave top gear izjave.
 
Član
cek malo ti nazivas kolege sa foruma debilima? i to kao moze proc?
a hm.. cek malo pa bas ti koje si tako nazvao voze aute od cca 170-200 ks a ti vozis sta?

i da si kad provozao neki auto ali ono bas provozao znao bi kako se osjecas kad ode nos u qrac iz cista mira..

i da to nisu izjave vec cisto pokazivanje i dokaz o nevozljivosti tog automobila i sta je tu tebi zasmetalo? ah da. ti si od onih trkaca po pravcima pa kad dodje krivina abs zakucava ko lud
 
Top