Top Chop VW Golf II

Top Chop VW Golf II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

187

Član
svaka cast na trudu i svemu, kao sto svi govore unutrasnjost super al kad je pogledas sa vana felge ogromne ona zdepasta pa nije kocija :S:S
 
Član
Ideja i realizacija 10
Finalni proizvod (SUBJEKTIVNO MISLJENJE) 2
Iskreno auto je odradjeno odlicno samo spustiti prozore (chopovati ga) i staviti ovolike felne je van svake pameti
 
skidam kapu za uradjeno,ali je trebao ici na neki low fazon,ovako odignut i sa ovim felama je vise karikatura :D
 
Član
Prvo da kazem, da je golf poseban i prvi put vidim ovakvog,,,,i trebalo je ovo izvesti
nemoramo svi imati ono standard germany ili 'obicni' s felgama,,,
sad ocjena:
unutrasnjost cista desetka dvobojna po mom ukusu (nemora da je crno bjela dobra je i ova kombinacija)
motor 10
boja 10
felge 10 al nisu za njega
exterijer 9,samo radi preveliki felgi,samo broj il dva manje i bice 10,,,,malo ga prizemljiti
Da se zakljuciti da je auto po mom misljenju za 10,,,,volio bi imati takvog jer plijeni paznju posebnoscu,,,za razliku od vecine koja je 'ista'....pozzzz i resect do krova
 
Član
meni se svidja sto su srezali vrata,i skratili sve,odo sad i ja na svom golfu probat isto napravit:lol::lol::lol:
 
Član
mmmmm :icon_rolleyes:
veoma diskutabilno....
meni je originalno...
ali opet...na ovakva auta i idu velike felge ali nesto u retro fazonu ili hrom-retro...i body mu ne stoji...
po meni da je ostavio obicne rubove i da je stavio phat wheels
i da je isao na crnu boju..ili neku smedju...
po mom ukusu to bi bila dobitna kombinacuja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top