Top Chop VW Golf II

Top Chop VW Golf II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
kvalitetno uradjeno vidi se,.....da su malko manje felge bio bi jos bolji....al opet ovo je malo ekstremniji tuning
 
Član
Iskreno, sto eness kaze, vidi se kvalitet izrade, respect maximalni na uradjenome, ali cjelokupno meni osobno se ne svidja nikako.....djeluje zdepasto, felge prevelike, onda kad vidim ovako odradjen interijer a kurble na prozorima i onu origi golfovu tablu a ovakav projekat uradjen na autu....bljak
 
trizex je napisao(la):
Iskreno, sto eness kaze, vidi se kvalitet izrade, respect maximalni na uradjenome, ali cjelokupno meni osobno se ne svidja nikako.....djeluje zdepasto, felge prevelike, onda kad vidim ovako odradjen interijer a kurble na prozorima i onu origi golfovu tablu a ovakav projekat uradjen na autu....bljak

Potpis;)
 
Član
Ma jbg, opet se mora cijeniti trud, strasan je posao spustiti krov ovako, al' samo kad skontam koliko kostaju ovakve custom sajbe ne mogu da vjerujem da ga nisu odradili "do kraja".....
 
Član
svaka cast na trudu, al kad su poceli sa velikim ulaganjem sto nisu uradili da valja
ovo je bas smijesno
 
ja lichno bi mu samo felgice zamijenio neke fine falcare,i malo armaturu sredio,drugo je za sve pohvale,ko zna moz cojk i nije jos gotov s projektom,ali guzica u ovog golfa pogotovo s profila mi se jako svidja extra uradjeno,svako ima svoj ukus,kao i predhodni projekti nekom se svidja nesta nekom ne ne mos raji ugodit,barem je neobicna duja a ne sve isti fazon kao u vecine cunera
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
ja lichno bi mu samo felgice zamijenio neke fine falcare,i malo armaturu sredio,drugo je za sve pohvale,ko zna moz cojk i nije jos gotov s projektom,ali guzica u ovog golfa pogotovo s profila mi se jako svidja extra uradjeno,svako ima svoj ukus,kao i predhodni projekti nekom se svidja nesta nekom ne ne mos raji ugodit,barem je neobicna duja a ne sve isti fazon kao u vecine cunera

Ma svakako, zato i kazem 2 puta da se mora cijeniti trud i kvalitet izrade, kad vidim da neko nekome predlozi "skini te branike, stavi duboke, originalni GTI il ciji lip" itd. itd., pa svaki g2 na sablon.......
 
loše jako loše ako već idu tanki branici onda ostaju normalni rubovi ova proširenja idu na neke extremne branike felge su prevelike unutrašnjost je ok al kao što neko reče dosta starih dijelova ostalo inače volim mk2 al ovo je jako loše i da to je samo moje mišljenje lp
 
Član
dobro momci, nisu svi iz bosne pa da sanjaju o falcarama, tabli od trojke i cetvorke. svako svoj ukus ima, ali ovo je za 10.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top