Tip: (Blanko) Kljucevi za male pare sa Aliexpress-a

Tip: (Blanko) Kljucevi za male pare sa Aliexpress-a

Ako ikome trebaju blanko kljucevi za VW Golf 2 (i druge modele) - vrijedi pogledati na Aliexpress-u:

VW Golf 2 blanko kljucevi (AH profil):

Opel Corsa B blanko kljucevi (isti prodavac nudi i dodatnu uslugu rezanja za taj kljuc)

Usluga rezanja - vjerovatno samo moze kod modela gdje to stoji kod blanko kljuca, mislim za VW Golf 2 nemoze, morate pitati:

Ima i sa uslugom rezanja po fotografiji kod nekih modela - ja sam na taj nacin napravio dodatne kljuceve za moju Corsu B a u prilogu vidite te kljuceve.
Naravno treba znati kopirati/programirati transpondere, ili nekome platiti z ato... ako nije u pitanju neki VW Golf 2 koji nema transponder.

Ako imate samo jos jedan kljuc sa transponderom a transponder ima oblika kao na slici u prilogu, mozete i zaljepiti taj transponder fiksno blizu kalema za ocitavanje transpondera kod brave i tako koristi vise kljuceva za jedno vozilo, ali naravno onda i lopov moze lakse startovati vozilo...

Dakle kljuc koji narucite je bez ikakvog transpondera i nemoze startovati vozilo.


Tamo sam i narucio kljuc za majcin Citroen C3 koji izgleda bas kao originalni, samo premjestio elektroniku iz starog kucista i sve radi savrseno.
 

Prilozi

  • Corsa_B_Schluessel.jpg
    Corsa_B_Schluessel.jpg
    187,4 KB · Pregleda: 15
Poslednja izmena:
Top