Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tip: (Blanko) Kljucevi za male pare sa Aliexpress-a

tustudent

Član
Učlanjen(a)
24.08.2020
Poruka
5
Reaction score
2
Poena
3
Starost
34
Auto
Opel Corsa B 1.5TD
Ako ikome trebaju blanko kljucevi za VW Golf 2 (i druge modele) - vrijedi pogledati na Aliexpress-u:

VW Golf 2 blanko kljucevi (AH profil):

Opel Corsa B blanko kljucevi (isti prodavac nudi i dodatnu uslugu rezanja za taj kljuc)

Usluga rezanja - vjerovatno samo moze kod modela gdje to stoji kod blanko kljuca, mislim za VW Golf 2 nemoze, morate pitati:

Ima i sa uslugom rezanja po fotografiji kod nekih modela - ja sam na taj nacin napravio dodatne kljuceve za moju Corsu B a u prilogu vidite te kljuceve.
Naravno treba znati kopirati/programirati transpondere, ili nekome platiti z ato... ako nije u pitanju neki VW Golf 2 koji nema transponder.

Ako imate samo jos jedan kljuc sa transponderom a transponder ima oblika kao na slici u prilogu, mozete i zaljepiti taj transponder fiksno blizu kalema za ocitavanje transpondera kod brave i tako koristi vise kljuceva za jedno vozilo, ali naravno onda i lopov moze lakse startovati vozilo...

Dakle kljuc koji narucite je bez ikakvog transpondera i nemoze startovati vozilo.

Tamo sam i narucio kljuc za majcin Citroen C3 koji izgleda bas kao originalni, samo premjestio elektroniku iz starog kucista i sve radi savrseno.

Prilozi

• Corsa_B_Schluessel.jpg
    Corsa_B_Schluessel.jpg
    187,4 KB · Pregleda: 15
Poslednja izmena:

Zeran

Član
Učlanjen(a)
24.11.2010
Poruka
2.622
Reaction score
1.211
Poena
113
Auto
Astra G 1.6 16V / Volvo S60 2.4t
E svaka ti cast za ovo. Odmah narucujem za rezervu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8