Test VW Golf GTI vs VW Golf GTD

Test VW Golf GTI vs VW Golf GTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanimljiv test u svakom slucaju, nadam se da nije bila sl. tema
Izgleda getaca neznatno brza, mada u biti dva identicna automobila manje-vise jedina je razlika u pogonskim jedinicama.

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rNFu1PMCGD4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/rNFu1PMCGD4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Oba su super, svaki na svoj način, a ja bih izabrao gti, ipak on ima više sportskih gena :cool:
Zanimljivo je da gtd ima mrvicu bolje kočnice, bar ovdje u testu
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Oba su super, svaki na svoj način, a ja bih izabrao gti, ipak on ima više sportskih gena :cool:
Zanimljivo je da gtd ima mrvicu bolje kočnice, bar ovdje u testu

da i mene je to iznenadilo
 
Legend
Pitao bi vas ja kada bi sebi kupovali jedan od ova dva auta... sta bi Vam tada znacilo to I na kraju...
pet litara vise i par hiljada Eura vise... al kako god... VW... ;)
 
Liga je napisao(la):
Pitao bi vas ja kada bi sebi kupovali jedan od ova dva auta... sta bi Vam tada znacilo to I na kraju...
pet litara vise i par hiljada Eura vise... al kako god... VW... ;)

A slušaj, ionako ih kao potpuno nove kupuju ljudi dubokog džepa, oba su iznad 30000 eura, pa ne bi trebao biti problem ni gorivo, druga je stvar kad se za auto skrpi par tisuća, e onda se svaka litra i fening gledaju
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
j*o brzinu ja bih GTD ali oba su masine bit cu sretan ako kad vidim jednog od njih na cesti :cool::cool:
Pa nisu NLOi nego golfovi.Zivimo u BiH dje ima i paresa a golf je omiljen,vidjet ces ih dosta.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
j*o brzinu ja bih GTD ali oba su masine bit cu sretan ako kad vidim jednog od njih na cesti :cool::cool:
Pa nisu NLOi nego golfovi.Zivimo u BiH dje ima i paresa a golf je omiljen,vidjet ces ih dosta.

vjerujes li da nisam vidio Golf 5 GTI nikad a R32 vise puta a NLO vidio 2 puta hehe jesi me nasao zna da je na dnevniku bilo vidjen NLO iznad Novog Travnika
 
Član
Liga je napisao(la):
Pitao bi vas ja kada bi sebi kupovali jedan od ova dva auta... sta bi Vam tada znacilo to I na kraju...
pet litara vise i par hiljada Eura vise... al kako god... VW... ;)

GTD je skoro 4000 km skuplji od GTIa. GTD je 43000 bez PDVa, GTI je 39k bez PDVa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top