Test drive Unlimited 2 full

Test drive Unlimited 2 full

Član
kako da ga ukinem da ne skida svaki put ona cuda sa interneta jer svaki put moram krekovati.mrsko mi opet brisati pa jel ima neki fazon?
 
Član
Presao i smara me strasno ovo sto je sve neki cup sada prije je ljepse bilo s trkama rjeseno sada ovako nemam sta da radim i dizem pare!
 
Član
i meni je ostalo jos nekoliko onih misija i da se vratim na Ibizu jer nisam sve puteve jos otvorio
meni fali jos 3 djela za onaj buggy al nemogu naci a bas me interesuje kako ce ici po brdima
 
Član
mozes drug..nema veze ii meni je kablovski ent i uvijek sam konektovan..all dole idem samo na disable :D ..ii kad zavrsim opet enable i gotovo...govorim ti sve..a nisam jos igrice ni probao.. :lol::lol:
 
Član
ma hajde mrsko mi bilo cackati :D

http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_test_drive_unlimited_2.shtml#Test%20Drive%20Unlimited%202%20v1.083%20OFFLINE%20LAUNCHER

na disketu se ovu ode i skine se ovaj offline launcher i preko ikone koja vam dodje ulazi se u igricu,klikne se na cancel i pita vas hocete li offline mode vi odete yes i udje u igricu.ako bude trazio crack onda crackujete i opet udjete ovako ili ugasite konekciju kako ko hoce :D
 
Član
Tare ba, ajd mi sprzi igricu, ako imas prazan dvd,il 2 svejedno, pa cu doci sutra po nju, i platim ti
 
Član
sprzicu ti kad donesem..nije problem ba...nisam jos ni sebi inst...donio sam novi nfs ...aa tdu ..ne znam kad cu opet ici ...too je problem..
 
Top