Test drive Unlimited 2 full

Test drive Unlimited 2 full

Član
kako ovo raspakovat, skinuo sa megaupload, i raspakuijm jedan drugi kad hocu da raspakujem u isti folder on pokaze da su iste datoteke i da ih presnimi samo:icon_confused::icon_rolleyes:
 
Član
paa kliknes da raspakuje ti prvi i onda ce on sve ostale raspakovat..normalno da su podjeljeni..ii on ce nadopunit te fajlove kad ih raspakujes..
 
Član
kako da razvucem prozor preko cijelog ekrana.ovako smanim rezoluciju i na sredini ekrana mi stoji,a kad povecam onda mi stopa ali vidi se okvir prozora po coskovima?
 
Član
smara me koliko je nerealna fizika, ali uzitak je voziti auta virtuelnom ibizom i hawaima (dotle sam ja dosao)
 
Član
paa to je bolna tacka tdu ....sta bi ...ii meni smeta ono malo malo odnese te ...isao brzo ili ne...all ..one blokade ga spasavaju koliko toliko...kada ih iskljucis..pipnes gas vec slajdra..koliko god isao ...all
 
Član
ja dosao do licence A2 i nemogu dalje zapeo na 3-cem poligonu na Hawaii-ma ,
ponasanje automobila kao u prvom dijelu lose , ali dobra pogotovo ovo dan/noc
al se zaigram pa neprimjetim a oono operacija lica heheheh otislo previse
 
Član
jubix je napisao(la):
Ko ce mi reci u kojem programu da otvorim ovaj .mdx file?


Demon tools druze, dovoljno je Lite verziju da instaliras a ona je Free

Link : http://www.daemon-tools.cc/eng/downloads
;)
 
Član
ja sam ti bio napisao da otvoris sa DT ili power iso ..na prethodnoj stranici..aa ti pitao posije 3 puta :D ...jesi uspio sad
 
Član
Jel se moze TDU2 igrat online:icon_question: Ja sam napravio profil na TDU2 stranici i ukucao ga u igri ali nisam online. Znali iko kako da igram Online? Koji su programi potrebni?
 
Član
jaba78 je napisao(la):
Jel se moze TDU2 igrat online:icon_question: Ja sam napravio profil na TDU2 stranici i ukucao ga u igri ali nisam online. Znali iko kako da igram Online? Koji su programi potrebni?

samo orginal igrica , a ima stranica gdje se mogu samo kljucevi kupiti sto je jeftinije od komplet igrice ,ali neznam napamet starnivu dok ne potrazim

I ja se omisljam da uzmem prvu ,
 
Top