TEST DAY 2010 - OTKAZAN !!

TEST DAY 2010 - OTKAZAN !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

vec u prvoj obavijesti za TD stoji i rezervni datum u slucaju loseg vremena..
prognoze za nedjelju su i dalje lose, iako je trnutno lijepo vrijeme. sa 60% mogucnosti padavina mislim da nikom nije u interesu ici na noz i rizikovati da ljudi prevale put do mostara i da im se onda kaze 'jbg, visa sila...' .
zbog toga je i odluceno da se TD pomjeri za 7 dana..

svi mi jedva cekamio da stanemo na crtu, ali moramo biti u stanju da se prilagodimo vremenskim uslovima ukoliko nam to vrijeme dozvoljava, a buduci da sezona pocinje tek u maju ovih 7 dana ne igra veliku ulogu ...

pozz
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Svi jedva cekaju test day, kazu bolje to od trka, jedinstvena prilika da svi voze pun gas, bez kalkulacija :D
 
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Ako budem u mogucnosti postavit cu vam slike u nedelju sa piste nista ne garantujem ali ako budem imao vremena tu sam da vam pokazem kakva je staza
Mokra ili suha ostaje da se vidi
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Meni se cini da je u Mostaru kiša padala čitavu noc,i evo sad je tmurno i izgleda da ce opet padati.
 
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Pozdrav
Ovako da razjasnimo
Bolje je sto se odgodio test day za iduci vikend,ALI
u Mostaru je cijelo dan bilo kiše period do podne je padala kasnije manje ali cesta je morka bila.
A u Blagaju kod piste kisa je padala noć prije pa u jedno vrijeme i na krupu (grad) okrenulo.Prestanak kise kod piste je bio oko 8 sati ujutru sto je bilo sasvim dovoljno da se nemoze organizovati Test Day danas u Blagaju ali ipak ponavljam Bolje je sto se odgodilo i ljudima ustedilo i vrijeme i novac ali i pored mokre staze tj. piste bilo je par nabrijanih auta na pisti.par golfova 3 GTI nekolike dvice također GTI i neki Bimer
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

U Sarajevu je bilo i malo snijega...A neke prognoze govore da je i 18og moguca kisa?
 

IGY

Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

zar je bitno kako je bilo kad je odgodzeno za sljedecu sedmicu......
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

kAcA je napisao(la):
U Sarajevu je bilo i malo snijega...A neke prognoze govore da je i 18og moguca kisa?

mani se OBN-a i slicnih prognozera, nema tog covjeka koji prognozu moze dati tacnu za 7 dana.;)
 
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

evo prognoze koju mi pratimo i koja je prema nasem dosadasnjem dugogodisnjem iskustvu bila uvijek najbliza realnom stanju ..
vjerovatnoca pogodka prognoze je zadovoljavajuca 4-5 dana unaprijed, tako da ce se opet oko srijede moci procijeniti kakvo ce vrijeme biti ...

http://uk.weather.com/weather/10day-Mostar-BKXX0006
 

Eko

Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Ma da.. fkt je previse 7 dana unaprijed govoriti, ne smijemo se igrati Boga ... vidjecemo u srijedu, tad i nekako se moze nesta prognozirati.
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Evo mozda i budemo imali srece:

rhk9bq.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top