TEST DAY 2010 - OTKAZAN !!

TEST DAY 2010 - OTKAZAN !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako smo i najavljivali i nakon prošlogodišnjeg Test Day-a, ali i u najavama za sezonu 2010, Test Day 2010 će se održati u organizaciji AMK Nitro iz Mostara i SRCS iz Sarajava ! Planirani datum održavanja je 11.4.2010.g. na pisti u Mostaru. Ukoliko vremenski uslovi ne budu prikladni, Test Day će biti odgođen za 18.4.2010.g.

Ono što je ostalo staro je da Test Day-u mogu pristupiti svi automobili i vozači koji ispunjavaju standardne uslove propisane pravilnicima za održavanje ovakvih utrka. Prijava za Test Day je ostala ista i iznosi 20 KM i naplaćuje se prilikom pristupa pisti. Kako je Test Day prvenstveno manifestacija revijalnog karaktera koja ima za cilj popularizaciju utrka ubrzanja na 402m, druženje i dobru zabavu, i u 2010-oj godini ulaz za publiku bit će slobodan.

Ono što je novo je da ćemo se potruditi i za Test Day obezbijediti određene uslove kao i za pravu utrku, što bi značilo ogradu dužinom cijele staze, ozvučenje te štand sa pićem (ali sa cijenama prilagođenim za Test Day).
Pozivamo vas u što većem broju kako bi napravili odličnu nedjelju na pisti i odličan uvod u sezonu 2010.

Test Day je manifestacija zamišljena da posluži kao provjera takmičarima pred sezonu, ali i kao prilika da se privuku novi potencijalni takmičari.
Također je idealna prilika za svakoga koga interesuje vrijeme njegovog auta na 402m da ga izmjeri sa profesionalnom mjernom opremom.
Prijave za TEST DAY vršit će se na dan manifestacije od 7.30 h do 9.30 h na ulazu u mostarsku pistu.
Program počinje u 10.00 h tako što će se održati kratki sastanak sa vozačima i odmah nakon toga se otvara pista. Takmičari mogu između sebe odlučiti ko će s kim voziti, a sva vremena bit će mjerena, te nakon svakog kruga isprintana i postavljena na oglasnu tablu.
Nakon što sva vozila prođu stazom i Safety Car ode po njih i vrati ih u park vozača, krug je završen te će uslijediti pauza u trajanju od ca. 15 min, a nakon toga nanovo se otvara pista i tako sve do ca. 16.30 h. Broj vožnji koje jedan takmičar može odvoziti ograničen je samo terminom u 16.30 h kada se završava TEST DAY. Stazi mogu pristupiti samo takmičari koji su se uredno prijavili i platili kotizaciju.

Na kraju dana bit će podijeljene diplome svim učesnicima na kojima će pisati najbolji osvareni rezultat u toku dana.
Osim toga, takmičari će dobiti i tabelu sa svim svojim rezultatima koje su ostvarili na pisti, što će uključivati sve podatke, dakle ET,RT i TT, koji će im sasvim sigurno biti od velike pomoći prilikom pripreme za nadolazeću sezonu.


DOBRO DOŠLI !
 
BHT Ovisnik
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

super:cool: nadam se da ce vrijeme posluziti,samo da se ne odgodi


evo da editujem,evo i slika ako tko dolazi prvi put,preuzeto sa amknitro.com

main.php
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

Valja picit za mostar :D vjerovatno se vidimo dole ako me ne ukopa registracija :D
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

Super, drago mi je da ce ipak biti TD :cool: vjerovatno cu probat sa Sciroccom da vidim kakvo mu je vrijeme :cool:
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

sto vise dizela nek dode da unistimo ozonski omotac od rostilja i dima :p
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

mene samo zanima jel fabija iznad ili ispod 20sec :lol: valjalo bi provjeriti to, ako nista iz znatizelje :D:123:
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

tibor987 je napisao(la):
mene samo zanima jel fabija iznad ili ispod 20sec :lol: valjalo bi provjeriti to, ako nista iz znatizelje :D:123:

Imaš li crne pruge na njoj?:lol::lol:
 
Početnik
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

aBd se vidimo tamo, ako mi uspije ova zaj*ancija sa motorom u sciroccu, vidimo se i na crti ;)
 

IGY

Član
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

ako Bog da dolazim
tj jedva cekam jer to obicno bude uzbudljivije nego sam SR
 
Početnik
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

rezultati ce se smatrati sluzbenim za BH TOP LISTU, ja se spremam za to kao da je najbitniji race
kvacilo sto jse potrosilo na kraju 2009 sada je sve odradjeno i vozim. come get some!!
mazamali da ti odgovorim odmah oko dizela, i Skodu TDI cu prijaviti na test day takodjer pa eto ;)


i jos jednom moram napisati :
COMEEEEE
GETT
SOMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
BHT Ovisnik
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

jel se moze voziti bez vozacke kao sto je na SR moglo uz potpis,kad bih mogao nabaviti auto da se i ja iskusam
 
RE: TEST DAY 2010 - 11.4.2010

nema voznje bez vozacke ...

test day nije takmicenje, pa cak ni ovlastenje roditelja ne moze pomoc..
zao mi je

sto se rezultata tice, svi rezultati bit ce kao i uvijek uvrsteni u nasu top listu, tako da je moguce i na Test Day-u popraviti svoj plasman.. ili za one koji prvi puta nastupaju zvanicno se i upisati u listu..

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top