TEST DAY 2010 - OTKAZAN !!

TEST DAY 2010 - OTKAZAN !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Kao sto reče ovaj momak iz posta iznad
nemojte da kolona ispašta radi jednog koji će ludovat jer od sutra ujutru do nedelje naveče povećan je broj policijskih patrola na putu od sjevernog ulaska u Mostar do same piste.
Posebna pozornost se treba obratit od OBI-a i Interex-a do Blagaja
Osim policije svi sa spuštenim autima trebate se pridržavat ograničenja jer je put užasan pogotovo poslije kiša.Neke od rupa se ni nevide sve dok nedođeš do njih i velika mogućnost ulijetanja u iste je velika.
Od skretana prema pisti do same piste je KATASTROFA.Opet napominjem polako i bez zurbe pođite ranije ako hocete na vrijeme stici.

PS. pute preko Bune do piste je gopri nego preko Blagaja zato vam opisanu relaciju predlažem
I bio sam na pisti prije sat vremena sa dva auta jos pista je morka ali oblaci lagano odlaze prema planinama:
Šta ce biti i kao ce biti do sutra navece ?Nista se neznam sve je u Božijim rukama!!!!!!
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

.nOKe je napisao(la):
hehe super :)
vidimo se u mostaru !

mi cemo krenut negdje oko 8-9 sa brace mujic (2 pumpa od stupske petlje prema izlazu) tako da nam se svi mogu pridruzit

:123:

Oko 8-9? Kada vi mislite doć u Mostar?
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Da krenu u 8 , i nek im treba maximalnih 2-3h do mostara ovde su oko 11, a tek iza 11 pocinju prve trke ;)
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

1:30, do 2h maximalno treba iz Mostara do Sarajeva... Putujem svaki Ponedeljak i Cetvrtak :p
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Sat ipol ti treba ako ti je prosječna brzina 100km/h.Kada se sastaje puno ljudi uvjek netko kasni,putuje se u koloni pa se pričeka ovoga,onoga...Puno policije,gužve...Ma samo vi zakasnite,više ćevapa za nas:D
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Svi kazu da nece gasat a opet ce biti takvih... i ko sto Astra kaze... ko ce divljat nek sam vozi...;)
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Do Mostara ti treba 2h ako ces voziti 80% vremena po propisima. Kako do Mostara ima 120 km, to znaci da ti je prosjecna brzina 60 km/h. A s obzirom na glupa ogranicenja od 40 km/h kroz Jablanicu i 50 u gotovo svim okolnim mjestima, i jos ako te kakav kamion gore kod jablanice uhvati koji pegla 30 a sve puna, trebat ce ti i preko 2 sata. Sat ipo sto neko spominje, to se moze il ako je jako prazna cesta il da na onim ravnim djelovima vozis 150 km/h, a to opet nije voznja po ogranicenju. Ja nikad ne divljam nesto, al ne volim ni peglat bas. Meni do Mostara treba 1:50 min, moje regulara voznje...

Koliko sam skuzio prijave su do 9:30h ko hoce vozit, ak je tako, ja cu vjerovatno onda ranije krenuti, oko 7 - pola 8.
 
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

moci ce se prijaviti i iza 9.30 (u smislu necemo odbiti prijavu), ali ko vozi moj mu je prijedlog da dodje na vrijeme, buduci da su sanse za kisu poslijepodne izgledne...

pista se otvara u tacno 10.00 i tada pocinje prvi krug !
necemo odugovlaciti jer nam je u interesu da sto vise krugova se odvozi do 14.00 ili 15.00 .. sve nakon toga je rizik sto se vremena tice..
ako vrijeme posluzi, vozit ce se do 16.30, kako je i najavljeno...

pratite i dalje stanje!
trenutno je ok, a ako bude neocekivanih izmjena vidjet cemo sta dalje...

pozz
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

kakvih izmjena,nije valjda da jos ima mogucnosti za otkazivanje jer sam ja mislio sutra u MO;)
 
Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

Kad i ko gdje u koliko se kolone prave iz Sarajeva za Mostar,jer i ja dolazim sa drugarima dole,jedan od njih ce takode mjeriti jacinu svog sistema pa nas interesuje kad i gdje i u koliko se kolone prave ;)
 
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

emirEX_sa je napisao(la):
vjerovatno pumpa brace mujic oko 7:00 7:30 polazak

hajd' ba dogovorite se,ako ima ista od grupnog polaska da picimo,i onako sam saam,ako ne da neidem prema Sa pa za Mo...
 
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

VAZNO !!!

svi koji planiraju ici danas (subota) u Mostar neka ne polaze prije 12.00 !
veceras oko 22.00 sam dobio obavijest od AMK Nitro da ima odredjenih problema, a sve cu znati tek sutra ujutru ..

AMK Nitro nece raditi Test Day, a sutra do 10.00 bi trebao znati mozemo li mi (SRCS) sami dobiti dozvolu i odraditi Test Day u nedjelju .
sanse su male, pogotovo jer smo za situaciju ovako kasno saznali i zato sto je subota neradni dan, ali pokusat cemo ujutru sve kako bi rijesili nastalu situaciju..

bilo kako bilo,
TEST DAY JE TRENUTNO OTKAZAN
a ujutru cemo znati moze li se ista uciniti.

pratite ujutru forume, FB grupu itd, javit cemo cim sta saznamo...
 

IGY

Član
RE: TEST DAY 2010 - 18.4.2010

ajde ne morate sad svi pisati jbg sad sta sad itd
ne spamajte bezveze i ne baljezgajte gluposti, jer onda se mora prelistati par stranica da se dodze do informacije koja je potrebna....

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
:spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam:
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top