Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

ev trenutno 19.7 °C,stvarno sparina,ali ionako su rekli danas dobru kisu,a sutra fino,cak je ljepse neg je ocekivano,nadam se da ce bti dobro
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Izgleda bez Adme ov ce da bude al nisam siguran veceras javim nece moji da idu :icon_cry::icon_cry::icon_cry: javit cu se veceras sa DA ILI NE
 

IGY

Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Adma moras ici
reci Anti ja rekao morate doci, ***** mu misa
pa ste je ljen tako
nagovori Sineka da dodze nije odvno posjetio neki race
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Eto stizem sa svojim autom tj skodom fabiom crnom ja i jos dva momka pa se vidimo doli pusa :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

admir jahic je napisao(la):
smajicemir je napisao(la):
@ Chuza, mozes sa mnom ako zelis, samo mi na PM javi gdje se nadjemo ili br. moba i sl. ;)

cestitam i hvala ti pzzz vidimo se doli svaka cast za ovo :cool::cool::cool:

antrax je napisao(la):
Evo u Mostaru sunčano... nema oblaka, trebalo bih ovako ostati i sutra... pozz ;)

nema ti kontakta od onoga nemogu nac



Našao je Duda iz OTBiH, dogovorili smo se... najdalje oko 11 smo dole, dok se kafe popiju heheh

Vidimo se, pozz.
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

antrax je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
smajicemir je napisao(la):
@ Chuza, mozes sa mnom ako zelis, samo mi na PM javi gdje se nadjemo ili br. moba i sl. ;)

cestitam i hvala ti pzzz vidimo se doli svaka cast za ovo :cool::cool::cool:

antrax je napisao(la):
Evo u Mostaru sunčano... nema oblaka, trebalo bih ovako ostati i sutra... pozz ;)

nema ti kontakta od onoga nemogu nac



Našao je Duda iz OTBiH, dogovorili smo se... najdalje oko 11 smo dole, dok se kafe popiju heheh

Vidimo se, pozz.



Naću se ja sa Dudom dole u Konjicu, i onda tebe pokupimo u Jablanici i pravac Mostar, vidimo se sutra aBd :icon_smile: ;)
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

Ne ide Chuza zbog privatnih problem :icon_cry::icon_cry:
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

u Sarajevu kisa sipa i grmi opasno, da se zna................

mostarci kakvo je vrijeme dole, i kako je danas bilo?????????????
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

evo me u kratkim rukavima perem asconu sad je 21:50 i fino mi je.-...vrijeme vedro....sutra na svim prognozama kaze da ce biti bez oblaka temperatura 20 celzija ...pakujemo rostilj....piva se hladi....sutra lagano i opusteno....vidimo se u 10 na pisti :123: jipiiiiiiiiiii POZZZ svima iz MOSTARA
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

EVO UNAPRIJED :
VELIKA HVALA U IME SRCS I AMK NITRO BHTUNING FORUMU FORUMASIMA I ADMINU(sto je stalno morao mjenjati datum ove teme :) ) STA STE IZDRZALI SVA OVA POMJERANJA ZAO MI JE EKIPE KOJA NEMOZE DOCI AL BICE PUNO SNIMAKA I SLIKA SVE CE ICI UPLOAD ....SUTRA SE NADAMO EXTRA ZABAVI I OPUSTENOJ ATMOSFERI NAJJACI STE POZZZ iz Mostara
 
Legend
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

ja i haver sutra oko 8 krecemo sa Brace Mujic, pa eto ako neko hoce da idemo u koloni, nek se javi :)

pozz i vidimo se dole :cool::cool:
 
Član
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

.nOKe je napisao(la):
ja i haver sutra oko 8 krecemo sa Brace Mujic, pa eto ako neko hoce da idemo u koloni, nek se javi :)

pozz i vidimo se dole :cool::cool:

E Keno, haj da se nađemo dole u 8 na pumpi, da popijemo kafu i da krenemo oko 8:30! Jel može???
 
RE: Test Day 2009 POTVRĐEN ZA 05.04.2009.

evo docepao sam se kompjutera i samo da javim da je vrijeme super i da sve ide po planu..

sretan put jos jednom svima, a moje sljedece javljanje sutra navecer sa izvjestajem i rezultatima ...

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top