TEST: CITROËN DS5 2.0 HDI SO CHIC, FRANCUSKA FORMULA ZA UŽIVANJE

TEST: CITROËN DS5 2.0 HDI SO CHIC, FRANCUSKA FORMULA ZA UŽIVANJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
darko13 je napisao(la):
Nekad je pežo bio najplješi francuz u eri 406 danas su najružniji...Citroen je definitivno prelijep sve i jedan model ;)

To je definitivno , Pug je što se tiče dizajna zglajzo , sem RCZ-a , sve mi je nedefinisano , za razliku od vrmena kad je Pug postavljao mjerila u dizajnu.

Sad su Citroeni definitivno najljepši farancuzi ,a DS-ovi posebno;)

Jer i Renualt se izgubio u prosjeku kao i Peugeot :icon_sad:
 
Član
Slažem se i ja da je malo opao, ali nema šanse da su Renoi ljepši. Citroen je sad s ovim zadnjim modelima stvarno dobar, oni prije su meni bili pravo ružni, npr. onaj C4 koji je imao digitalu unutra i ona druga verzija sa onim staklom nazad, isto kao da ga je neko presovao.
 
Član
Ma od ovih novih auta skoro da nema auta da ne valja svako je mocno ovaj pogotovu, da se ima para tesko bi se bilo odluciti sta kupiti gleda i kia i hyundai ima dobrih novih modela ;)
 
I ja bih kupio golfa prije nego ovu francusku konzervu na tockovima. Golf otac svih auta...ccc cuj 70.000 za ovu nakaradu. I ovi neki spominju hyundai i kiu :lol::lol: Nemoje se uvrijediti ali golf do groba. Mara ne moras bit grammar nazi i primat se ko saucesce na svaku ccc :D :lol: :lol: GOLF !
 

MTR

Član
nemeres' vjerovat ...prkno od auta volko' para , ma de ba , zapisam ga jutarnjim mokrenjem poslije gajbe piva
 
Član
Ne primao se neko pored vas VW-aca, tebi Golf do groba, ja ni jedan VW neću u životu kupiti. Meni je ovo zvijer, a Golf smeće. :lol:

Niste ni probali auto, a pljujete po njemu, to sve govori o vama, na stranu sa vašim loženjem.
 
Ne bi ga ni probao kako je grdan...Da me neko kamenuje kad prodjem s ovim. Meni da je 6 R-Line kad prodjem Podvelezjem da citavo selo blehne za mnom... ;)
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Ne bi ga ni probao kako je grdan...Da me neko kamenuje kad prodjem s ovim. Meni da je 6 R-Line kad prodjem Podvelezjem da citavo selo blehne za mnom... ;)

Double-facepalm.jpg
 
Član
Ne mogu da verujem da neko moze da poredi golfa sa ovim autom, stvarno nisu za poredjenje, golfa poredite sa c4, ds4 i sl, ali ovo je nesto sto je daleko visa klasa! Nekome se svidja nekome ne, to je ok, ali poredjenja...nigde veze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top