Teško povrijeđen vozač Golfa na magistralnom putu Tuzla - Orašje

Teško povrijeđen vozač Golfa na magistralnom putu Tuzla - Orašje

Legend
CavallinoRampante je napisao(la):
Gdje vidis da je merc razvaljen malim autom? Bitno je kako to auto izgleda naprijed kako bi se otprilike mogla vidjeti brzina prije udara.
Sto se tice prve slike, auto koje je udarilo kombi je vidno ostecenije a kombiju je nista, to sto se prevrnuo u strano je nesto sasvim drugo.
Je li stvarno zagovara teza da ce 25g star g2 pruziti istu zastitu kao novija auta?


Liga je napisao(la):
Momci... cinjenice su jedno a pretpostavke drugo... mk2 je relatovno staro auto,
al udes kao udes ne bi pozelio da imam s bilo kojim autom...
p.s.
nije mi do zezancije u ovoj temi... al cuvaj te se koje god auto da se vozi...
;)

Ja stvarno nigdje nisam procitao to sto si ti!!!??? pa tako da nismo na istoj talasnoj duzini... ;)
 
Član
o cemu oni rasparavljaju....1000 nekih stvari igra ulogu prije lima...nedavno sam imao slican udes hadalj me opalio u vrata i nebi nikom slicno nista..hvala bogu po mene kako je moglo dobro je proslo...tako da manite se glupe price i ne glumite kojekakve inzinjere...
 
Liga je napisao(la):
varam li se ili je to merc razvaljen i koliko vidim MALIM autom???
9j0viu.jpg

Varas se, nije u pitanju Mercedes....
brandy-norwood-car-accident-photos2.jpg


nego Toyota, koja se sudarila sa Range Roverom, daleko od toga da bi se ona ovako unistila da je udarila u "malo" auto, bez obzira bio Merc ili Toyota... mada ne bitno je samo eto;)
 
Legend
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
nego Toyota, koja se sudarila sa Range Roverom, daleko od toga da bi se ona ovako unistila da je udarila u "malo" auto, bez obzira bio Merc ili Toyota... mada ne bitno je samo eto;)

ma nebitno totalno...

Liga je napisao(la):
al udes kao udes ne bi pozelio da imam s bilo kojim autom...
p.s.
nije mi do zezancije u ovoj temi... al cuvaj te se koje god auto da se vozi...
;)
 
Član
nedo Bog nikome ... a skoro sam gledao udes uzivo izmedju Passata 2003 godiste karavan i nove Opel Vectre kao u IGY -a isto karavan ... znaci brzina negdje oko 50 kmh Passat staje i ceka prolaz da skrene a vozac Vectre direkt u Passata se zabija ... Passatu nist ,znaci male ogrebotine samo , dok Vectra je naprijed bila toliko unistena ,prednji kraj sav zguzvan ,sajba se iskrivla .. jednostavno kad sam vidio pomislio sam : puuuuu nikad Opela ..



CUvajte se Ljudi
 
Član
ovi su primeri nigdje veze, sta sad sigurnije se voziti u Siocentu nego u konbiju:icon_question: ima i sreca dosta uloge al ne treba sreci sve prepustit, neko je nema (npr. kao ovaj konbi)
 
Član
nesigurno auto nama sta kao i vecina iz tog perioda jednostavno sigurnost nije bila u prvom planu...
 
Ja neznam sta neki ovdje pokusavaju dokazati... Liga vam je sve rekao... kupi sebi drugo auto ako se osjecas nesigurno u g2 i to je to... bezveze pricate u prazno... 5 ljudi se naslo da raspravlja kako je g2 nesigurno auto... jbt nasli ste auto staro 20+ godina o kojem cete raspravljati po pitanju sigurnosti kad u to vrijeme nisu postojali zracni jastuci ;)
 
Top