Teška saobraćajna nesreća u blizini Termoelektrane

Teška saobraćajna nesreća u blizini Termoelektrane

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trebao bi najvjerovatnije...treba se dokazati da li je kriv ili ne..vozac je uvjek odgovoran za one koje vozi
 
Administrator
i ja mislim da bi trebao... jer znam da ocev neki dalji rodjak je sa dvojicom sletio u rijeku bilo klizavo i on prezivio a oni poginuli i dobio oko 2 godine zatvora
 
Član
AnDel je napisao(la):
trebao bi najvjerovatnije...treba se dokazati da li je kriv ili ne..vozac je uvjek odgovoran za one koje vozi

Jeste to ali sad mi govori kolga sa posla novinar da on ne bi trebao da odogovara.
Zato sto je vozio sluzbeno vozilo kao ima neki imunitet. :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
madmono je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
trebao bi najvjerovatnije...treba se dokazati da li je kriv ili ne..vozac je uvjek odgovoran za one koje vozi

Jeste to ali sad mi govori kolga sa posla novinar da on ne bi trebao da odogovara.
Zato sto je vozio sluzbeno vozilo kao ima neki imunitet. :icon_question::icon_question::icon_question:

slucaj se mora istraziti..sta ako je bio npr pod uticajem alkohola:icon_question:
 
Član
AnDel je napisao(la):
madmono je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
trebao bi najvjerovatnije...treba se dokazati da li je kriv ili ne..vozac je uvjek odgovoran za one koje vozi

Jeste to ali sad mi govori kolga sa posla novinar da on ne bi trebao da odogovara.
Zato sto je vozio sluzbeno vozilo kao ima neki imunitet. :icon_question::icon_question::icon_question:

slucaj se mora istraziti..sta ako je bio npr pod uticajem alkohola:icon_question:

To fakat ne znam ali bilo bi glupo da nikome nista daodgovara najgore sto bi mu se desilo da dobije otkaz..
Medzutim i šuti se i o tome da li je dozivio povrede...:icon_question:
 
Vozac uopste nije vozio brzo...vec je padala kisa,pa je poledilo...tad je veoma lako izgubiti kontrolu nad vozilom!:icon_cry:
A ta zena sto je poginula...zivi od mene 2-3 min!:icon_sad:
 
Član
sve je ovo brza voznja...
jer gledam ih svaki dan kako voze u tz il iz tz...
a dole ima ona mala krivina.....
da je vozio normalno nebi sletio sigurno nebi ugasio neciji zivot...

ovde je vozac kriv 1000%

Rip

madmono je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
trebao bi najvjerovatnije...treba se dokazati da li je kriv ili ne..vozac je uvjek odgovoran za one koje vozi

Jeste to ali sad mi govori kolga sa posla novinar da on ne bi trebao da odogovara.
Zato sto je vozio sluzbeno vozilo kao ima neki imunitet. :icon_question::icon_question::icon_question:

po ovom recenom...znaci osoba koja vozi sluzbeno auto ne odgovara ako nekoga usmrti u autu odnosno ako dodje do udesa...ili pokupi nekog...
za svakog je isti...
svi smo mi obicni smrtnici...
 
Član
Sinoć sam sjedio sa ljudima koji su baš pričali o tom tu dijelu puta i navodno je tu često led,koji se gotovo i ne vidi..Nek malo popusti pažnja ili ako su loše gume i eto belaja.
 
Član
Sve ja razumijem i da je snijeg, i da je poledilo i sta ja znam...ali u tome i jest fazon sto je on vozac hitne a ne ja npr.!ja ne laprdam u prazno i bezveze kad kazem da zaposljavaju i koga treba i koga ne treba kao vozace...nema veze koliko vozis, dal ti ustvari znas ili ne znas vozit jer ima ljudi koji voze 30 godina i ne znaju...ovdje je vazno koga ti poznajes a ne kako vozis!To je isto slucaj i sa taxistima danas...dobijes danas vozacku ti sutra taxista!i kako onda da me cude svakodnevne nesrece!?svaki hajvan vozi nesto!

Iskreno mi je zao preminule kao i ostalih nastradalih....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top