Terror Golfa II dizel - foto

Terror Golfa II dizel - foto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dzeniii je napisao(la):
a sta li bi vi uradili da imate 2000 km u dzepu ,a auto vam prijeko potrebno, plata mjesecno 450 KM , bez zivotnog osiguranja i jos imate 2 djece na koje dobivate 40 KM djecijeg doplatka, sta bi vi ajde recite , uzeli bi jel cetvorku sa pacifik opremom i 8 zracnih jastuka i abs-om ????
ja recimo na putu postujem i golfa dvojku , kad unutra vidim postenog covjeka " seljaka " koji je mukom zaradio pare i uzeo auto sebi.

OK je to i to svako razuman shvata i poštuje.

Problem su oni majmuni koji mogu kupiti sebi bolje, novije auto, ali ne, golf 2 dizel je Bog Allah za svaki auto, samo se sipa ložika "3 litra ocam troši", "nisam digo haube pet godina", ulje se mijenja na 300.000km, filter ulja svaki drugi put na 600.000 itd. itd. X puta sam znao viđati kako se auto krpi raznim žicama, vare se razni metalni dijelovi itd. itd. samo da se što jeftinije kotrlja...a majmun ima para da kupi golfa 4 solidnog najmanje. I onda naravno daju neke gasove, ostavljaju špure...jebi ga klasičan primjer sistema koji je zakazao, ti ljudi trebaju na psihijatriji malo da odleže, a ne da terorišu ostali normalan svijet...niko im nije kriv što su ružni, što im je spolovilo kratko i slične stvari...
 
Legend
Kako saznajemo do nesreće je došlo kada je vozač bijelog Golfa pokušao skrenuti lijevo, dok se vozač crnog Golfa koji je išao iz suprotnog smijera zbog prebrze vožnje nije mogao zaustaviti, te je udario u njegovu bočnu stranu. U Golfu crne boje su se nalazila dva mladića i oni su na svu sreću prošli bez povreda, dok su se u bijelom Golfu nalazili starija gospođa i gospodin. Oni su nažalost povrijeđeni zbog čega su vozilom Hitne pomoći prebačeni u bolnicu.

2ly1npg.jpg


2lu758w.jpg


http://www.ekskluziva.ba/Nedzarici-Dvije-starije-osobe-teze-povrijedene-/29426.html
 
Član
De ba ljudi zakacili ste se golfa a sta je eto bas sa tim 206 pugovima koliko ih je prosle godine slupano i koliko je raje izginulo u tim autima, pretjerujete fakat :123:
 
Član
pa koliko je brzo vozio ovaj majmun u crnom???

razumijem da mu je bijeli uzeo prvenstvo i sve, ali trag kocenja je bas dogacak...
 
Legend
tornado je napisao(la):
De ba ljudi zakacili ste se golfa a sta je eto bas sa tim 206 pugovima koliko ih je prosle godine slupano i koliko je raje izginulo u tim autima, pretjerujete fakat :123:

Pa lupaju se sva auta, al ovo je sve od nekog bjesa i ciganluka, dziberluka i neznam vise ni ja kako bi se izrazio. Pa nije se niko zakacio za njih, netjeramo ih mi da se lupaju i prave ciganluk po cesti.
 
Član
Bas dobra crna duja :cool: :cool:

Ali ovdje se slucajno nasao golf2 moglo je svako auto biti umjesto njega,ali mi se svidja Kennin post ;) ;)
Sve je to tako,ali ima i kaddeta starih sto se zajebaju a gdje su silni BMWi e30,e36,e34..mada i ja priznam nekako je u golfu2 najgore ovo kada se neko kurci i pravi fakin :icon_rolleyes:
 
bitno da je ova preglupa tema nakupila 10 stranica pametnjakovica...a ostale teme koje bi trebale imati postova,tipa tuning,kvarovi,styling ima po cak 2-3 odgovora...

Kvaliteta ovog foruma je spala ispod nule
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
bitno da je ova preglupa tema nakupila 10 stranica pametnjakovica...a ostale teme koje bi trebale imati postova,tipa tuning,kvarovi,styling ima po cak 2-3 odgovora...

Kvaliteta ovog foruma je spala ispod nule

jest vala smorila tema, i to govori da forum nije sto je nekad bio ;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
bitno da je ova preglupa tema nakupila 10 stranica pametnjakovica...a ostale teme koje bi trebale imati postova,tipa tuning,kvarovi,styling ima po cak 2-3 odgovora...

Kvaliteta ovog foruma je spala ispod nule

POTPIS ko kuca ! .. Poredite auto staro 30 godina i auta 2000 i nekog godista ... Ako ima kakav fiat , pezo i ta ostala auta koja toliko dizete u nebesa , da je isto godiste a da je bolji od duje onda svaka cast ( da je u klasi sa golfom 2 ).Tu mislim na kvalitet lima , motora , sigurnost itd..

Golfa 2 ima najvise na cesti u BiH zato su i najcesci ucesnici u nesrecama .. To sto neko nece da kupi punta 99' godiste pa da mu mijenja odmah obrve i pragove to je njegova stvar ... Ja sam vidio dosta tih auta takodje u raspadnom stanju .. Evo bar u Sarajevo svakom drugom fiatu novije proizvodnje ne radi signalizacija kako treba , stisne kocnicu zmigavci se pale , far se ugasi i sl ..
 
Član
Za ovaj udes uopšte nisu krivi Golfovi, krivi su ljudi, ovaj iz bijelog nije procijenio brzinu i mislio da može proć, a ovaj je kriv što je prebrzo vozio što se vidi na osnovu tragova. Vozim očevog Golfa 2 i kad budem imao svoje pare opet ću i pored nekog novijeg auta imati još jednog vlastitog Golfa 2 1.6 TD. :cool:
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
bitno da je ova preglupa tema nakupila 10 stranica pametnjakovica...a ostale teme koje bi trebale imati postova,tipa tuning,kvarovi,styling ima po cak 2-3 odgovora...

Kvaliteta ovog foruma je spala ispod nule

Pritisni log out i nemoj nikad doci vise na ovaj forum ako ti je ispod nule :)

Sto te pogadja tema o golfu II, jesil se pronasao u nekoj od prica :D :D :D

black je napisao(la):
Za ovaj udes uopšte nisu krivi Golfovi, krivi su ljudi, ovaj iz bijelog nije procijenio brzinu i mislio da može proć, a ovaj je kriv što je prebrzo vozio što se vidi na osnovu tragova. Vozim očevog Golfa 2 i kad budem imao svoje pare opet ću i pored nekog novijeg auta imati još jednog vlastitog Golfa 2 1.6 TD. :cool:

Pa naravno da nisu krivi golfovi, nego su krive seljacine koje ih voze...
 
RideR je napisao(la):
To sto neko nece da kupi punta 99' godiste pa da mu mijenja odmah obrve i pragove to je njegova stvar ... Ja sam vidio dosta tih auta takodje u raspadnom stanju .. Evo bar u Sarajevo svakom drugom fiatu novije proizvodnje ne radi signalizacija kako treba , stisne kocnicu zmigavci se pale , far se ugasi i sl ..

rijetkost je vidjet da je punto poceo hrdjat, a isto je rijetkost vidjet golfa koji nije, a naravno da ima fiata u raspadnutom stanju, kad nisu cuvana, ima i mercedesa, a ima vala i golfova koji su u dobrom stanju, nadje se pokoji. Ti definitivno spadas u onu grupu, dosao si na pijacu, kupujes auto do 3000km i naravno uzet ces golfa 2 pored 10 drugih mladjih auta.

A ovo za signalizaciju me posteno nasmijalo, ako je i na jednom autu sranje signalizacija do je definitivno golf 2, jer se skoro ni na jednom nevidi pozicija da svijetli, prednji zmigavci isto, to vidjam svaki dan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top