Terror Golfa II dizel - foto

Terror Golfa II dizel - foto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
Mozes ih nabrojat na prste jedne ruke, ali to nije poenta, poenta je da je auto nesigurno, da su ga godine pregazile, da je zbog popularnosti najzastupljeniji auto na nasim cestama, i da je "vecina" vozaca golfa dva, jebena neotesana seljacina koja ugrozava druge ucesnike u saobracaju, jer pokusava natjerat svog diziela na matador 13"kama MS od prije 4 godine da ide 90 i pretice sve redom misleci da je ufatio boga za muda.

Ako se vi pronadjete u tome , onda ste i vi takvi i tu nema pomoci.

Nema dalje:cool:

Citiram Oggy-a:


DAS AUTO;)
 
A20DTH je napisao(la):
daki je napisao(la):
Mozes ih nabrojat na prste jedne ruke, ali to nije poenta, poenta je da je auto nesigurno, da su ga godine pregazile, da je zbog popularnosti najzastupljeniji auto na nasim cestama, i da je "vecina" vozaca golfa dva, jebena neotesana seljacina koja ugrozava druge ucesnike u saobracaju, jer pokusava natjerat svog diziela na matador 13"kama MS od prije 4 godine da ide 90 i pretice sve redom misleci da je ufatio boga za muda.

Ako se vi pronadjete u tome , onda ste i vi takvi i tu nema pomoci.

Nema dalje:cool:

Citiram Oggy-a:


DAS AUTO;)

hahahaha kapa dolje za ovo daki :D
 
Legend
Dzeniii je napisao(la):
pričate nesto o dvicama, a ja redovno viđam kečeve na putevima :icon_biggrin:

Retko ces kad vidit keca u prekrsaju, oni ili su prespori i lagano firaju svoj fazon, ili su jebeno brzi, neka GTI ili TDI slozen, abf ili slicno, al ces ih rjetko vidit da prave ciganluk neki po cesti.
 
Član
Ja samo živim za dan kad će složit eko takse na ove trovače.

Glupi sistem te bukvalno ohrabruje da voziš kršinu, jer novije čistije auto dođe skuplje za registrovati i osigurati.
Trebalo bi da je obratno, da euro 4 i više norma dođe sa nekom državnom subvencijom u smislu jeftinije registracije.

CO2 emisija je kod nas na žalost još uvijek misaona imenica.

Eno neki dan lik mrtav hladan kuka što mu ne čadi makinja. Kao šta da radim da mi auto čadi... konta ne valja ako nema oblak dima za sobom :lol::lol::lol:
 
Legend
Evo dokaza moje teorije ;)

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/lI1Hih3Cr8U" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
:lol::lol: nije ovo nista, dole kod mujanica prema mostarskom ima pruga preko brzog puta i ostavljeno da moze proc voz izmedju bankina, i lola ga tu namoto a nije golf 2 u pitanju :D
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
to je do vozaca...kreten i idiot...vidjao sam ja takve i sa mercedesima pa sta...

To je do sorte seljacke iza volana koja sjedi, ali ta sorta se odluci za golfa dva, naj naj, seljacko auto. I to ide jedno sa drugim, isto ko sto su Mercedes, BMW, i Ford sinonim za Rome, "cigane" BMW i Mercedes za "Hercegovce", tako je dvojka za seljacine. Pa sad, da odma pojasnim neke stvari, nije svaki gospodin koji se vozi u Mercedesu ili BMW ni Rom, a ni Hercegovac, tako nije ni svaki vozac golfa II seljak, moze se probrat normalnog svjeta, ali jedva :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top