Tema za slike pojedinih marki automobila

Tema za slike pojedinih marki automobila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I VW tema je s tekstom u pocetku bila pa su je onda zatrpali samo sa slikama
Niko ti ne brani da i ti pocnes temu o Opelu kao Porschefan o porscheu ;)
A samo slike bez teksta je dosta glupo, mogu i na googlu gledati koliko ocu slike i bilo koje marke :cool:
 
Onda ja predlažem da se u podforumu Tuning napravi rubrika Tuning slike ali i ona da bude podjeljena na teme po markama auta, jedino tako bi sve bilo na jednom mjestu i pregledno.
 
Početnik
Porschefan je napisao(la):
Onda ja predlažem da se u podforumu Tuning napravi rubrika Tuning slike ali i ona da bude podjeljena na teme po markama auta, jedino tako bi sve bilo na jednom mjestu i pregledno.

To ja i govorim cjelo vrijeme :cool:
 
Član
opet se slazem s porschefanom (ko da mi je zena)
iako nisam nesto za takve teme sa slikama (takvih slika na google-u koliko ti dusa hoce), tako bi moglo ali da se objavljuju kompletni PROJEKTI auta s drugih foruma , znaci da se ima sta i vidjeti i procitati....
atraktivnije bi bilo da se radi kao sto je tema 'porsche evolucija...', ali eto mozemo praviti oboje ;)
 

IGY

Član
da i na kraju ce forum vrviti od slika "napucanih auta"
ovo je forum, ne foto galerija ;)
 
Početnik
Ovo trenutno nije forum,nemozes ga nazvati pravim automobilistickim-tuning forumom,ti se ljutio ne ljutio ;) Ako mu je ime BhTuning nezz samo kakva onda auta trebaju biti,nego teme o tuningu-stylingu :icon_confused:
 
Početnik
Sko kaze Triza zivot je prekratak za ovakve gluposti i raspravljanja sa nekim,nezelite to.?OK sve 5,moze lock...

Idalje ce Dpower da bude glavna atrakcija na forumu:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top