Tema za slike pojedinih marki automobila

Tema za slike pojedinih marki automobila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Naslov je mozda cudan al nebitno...Uglavnom moj je prijedlog ovakav :

Ja sam za to da se u podforumu Foto & video naprave posebne teme za odr marke automobila,radi preglednosti i radi lakseg pronalaska odg slika..Jer ako moze VW imati svoju temu zasto nebi mogle i ostale marke isto..Dakle moj prijedlog je da se naprave teme tipa Audi,BMW,Merc, za svaku pojedinacno ili da se napravi tema Njemci,Francuzi Japanci itd i znaci da tu stavljamo slike koje imamo..Eto moj prijedlog je to jer sam ja bio otvorio temu Opel i IGY je zakljucao..Eto ko je za i vase misljenje o ovome !!
 
Član
a sta drugo da ti kazem, znas i sam da je tako, ti si hejter sto se VW-a tice, i tebi licno vise smeta sto VW ima svoju temu,nego sto je drugi nemaju nikako
al da ne bude da imam nesto protiv tebe, fkt mi je svejedno ko ima temu ko nema, samo sam te morao malo bocnut:cool::cool:
 
Početnik
Ne morat cu te razocarat ali nije tako,i nisam hejter to je samo pred rajom :D duboko u dusi sanjam o jednom VW..Ja ko ljubitelj automobila i svega vezanog uz to nebjezim ni od jedne marke,svi imaju svoje posebnosti..;)
Onako vidio sam ovo na jednom forumu i bas je lijepo i pregledno sve,pa et mislim da bi forum bio malo bogatiji foto sadrzajem
 
Član
Slažem se sa Lijom, nisam ni ja hejter vw, čak mi je passat cc na pozadini kompa, ali il da svi imaju posebno teme, il da nema niko.
 
slazem se u potpunosti,, ravnopravnost medju proizvodjacima:lol:
samo vw stavite prvi,, onda dalje audi, seat, skoda, bmw,merc, pa ostali;):lol:
 
Administrator
pogledaj kako je tema izgledala na pocetku i koji je njen cilj bio, a u sta se sad pretvorila...

Tema za ovaj tip postavljanja slika koji se skoro svakodnevno obnavlja nije potrebna, ali u pocetku je bila nesto odvojeno od ostalih tema. IGY je zakljucavao teme iz razloga sto ima tema http://www.bhtuning.com/tuning-slike-t-463.html za slike, pa zasto tu ne bi bila objavljena koja slika opela, merca, a pogledaj datume kad su slike zadnji put postavljene u tu temu. Ta tema je fakticki zaboravljena, umjesto da se stalno obnavlja.
 
Početnik
Pa bas zato jer nekome (vecini )je mozda glupo da stavlja sve u isti kos i kasnije kad mu zatreba nezna gdje ce to traziti..Dobro nebitno moze se i tu stavljat slike svih marki nije problem,ali onda neka se i tema o VW pripoji tu i sve OK..Jeli to problem onda.??
 
Bila je otvorena tema za slike Mercedesa, bila je tema i o BMW-u posebno o M-u, ali odavno nisu u pogonu.
Moj kriterij kod takvih tema je taj da nema smisla redati samo slike, hiljade slika, nego da tema ima glavu i rep, hoću reći: tekst + slike.
 
Početnik
AnDel je napisao(la):
ja sam za ako ce i Fiat imati svoju temu, a kako nebi imao (maserati, ferrari, alfa :cool:)

PA to sma ja i govorio,moze se napraviti tema Italijani i tu da se stavljaju vozila koja su iz Italije,to bar nije problem
 
Član
pa onda je odlicna ideja, i plus da se kaci i tekst uz slike pojedine marke , da malo sta i naucimo osim sto spamamo i dangubimo :cool:
 
Evo ovdje je tema kako sam je ja naravio i kako bi, po meni, trebale izgledati i druge teme specijalno za jednu marku automobila....


.... nije još dovršena, jer ima ubacivanja još pričica vezanih uz modele i stare i nove, ali tako bi to trebalo biti.... ;)


http://www.bhtuning.com/porsche-evolucija-modela-foto-video-galerija-911-sport-t-36452.html
 
Početnik
NE niste me razumjeli,ja sam prije svega mislio na slike tuniranih auta,znaci teme za slike sredjenih auta..

@Porschefan-i to nije losa ideja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top