Tehnicki podaci VR6 motora

Tehnicki podaci VR6 motora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
George je napisao(la):
I meni je se desilo ali mi se auto gasilo i trokalo, ali nije crkao!

Hoću reći da je taj motor jako osjetljiv! nije kako neki govore nepoderiv!
Neka ti samo jednom da valja nestane ulja, mozes se prčiti koliko ćeš štete imati!

Jednom sam na youtube-u naletio na video gdje japanci u neku hondu na kolcnama sipaju vodu umjesto ulja u motor i prze ga nenormalno dimi na sve strane, kasnije samo nasuli ulje i sve normala, to je reć nepoderiv motor!

Ne kazem ja da VR nevalja to je strašna pila danas sura mozda bih ga i ja ubacio u svoje vozilo, i vozio sam ga motor je strava, ali hoću samo da kaze da se mora dobdo dobro paziti na taj motor nesmije se zapustiti.

U pravu si to za japanca, gotovo da su nepoderivi! A moje misljenje je i dalje da je 1.8T bolji od VR6, mladji i novija je tehnologija!
 
Član
pozdrav prijateljima, ulica je zlo.. :)))  Samo da se osvrnem na ove rijeci da golf 4 R32 (na koga se ciljalo) ide ko mudo. Naime to auto ide bolje od Ford focusa ST  (iako govorimo o autima iz 2003 golf, i 2005 Focus)Focusa st kojeg ste vi "kolege" prije 20-ak dana tolko hvalili da ide...Naime taj ford focus iz 2.5 turbo motora izvlaci 225 ks. A golf 4 r32 241 ks iz 3.2 atmosferskog motora. od 0-100 km/h golf ide 6.4 sekunde. A ford Focus 7 sekundi.
240 : 15 s. -> VW Golf IV R32 241 ch.
Na 402 metra opet R32 brzi. Ide 15 sekundi , Ford Focus 16.6 .
i ne znam sad iz svega ovog kako golf 4 r32 ide ko mudo a ford focus st leti..no necemo dalje u raspravu..
PS: a da samo spomenem i to da golf 3 vr6 na 402 ide 15.4, a corrado 2.9 vr6 15.3, sto je "slabo" vrijeme
ako je 15 sec mudo ne znam kako bi nazvao 15.4 mudo i po :)))))

Svudje prodji, kuci dodji  u ovom posto dotakao sam se mnogih auta, Ali ispostavilo se da od svih auta koje je moj kolega vozio, preko Vr-a, st-a, itd itd.. moja "mjesalica" je formula 1  sto je bolna cinjenica koju moj kolega ne moze da izusti  Pozdrav :)


ULICA JE ZLO !! :)
 
Član
pa da te ispravim ST ima od 0-100 km/h 6,7 sec. A ako tvoj golf ide 15,5 bez Nitra na 402 a ST moze pojest tvog golfa.... kako to da ide na 402 m 16,6......a vidicemo ako Bogda vrijeme na SR od VR6-ce .......... a nurija znamo i ja i ti da ti ni ulje ne znas promjenit i onda ne znam otkud tebi take informacije ......sabiras nekakim matematikama ili digitronom ili mozda zoves "BRZOG" Hotu .... a et i od ove teme napravismo raspravu...zato bolje je nek neko zakljuca ovu temu ili brise sve postove vezano za raspravu.........LP
 
ode ovo u tacku, a i moj jedan reply je vodio prema tacki ali eto, bolje bez rasprave, a drug huka samo ti dalje radi jer to je zadovoljstvo veoma vece bio on sa 170, 250 ili 300 konja
 
Član
kao prvo znas da kad je hota sastavljao motore ti si igrao klikera a trenutno vrijeme koje on ima na sr u ti neces moci stici jos za 5 godina :) a sto se tice zamjene ulja to ja ne radim ja sam tu da te shibam gdje god te vidim :) a ja bez nitra idem brze od tog fokusa tvog ako ne vjerujes idi ga dotjeraj pa da probamo kad god hoces znas da sam te porazio kod dzamije na stazi mnogo puta i ovaj ce put biti tako podrav :)

ulica je zlo :)
 
Član
pa ti si lud ako furas da si brzi Focusa ST-a, a znas dobro da ja ne mogu otic u Sa po tog focusa kad ja hocu, a vidicemo i tebe i Hotu....na SR (ti ces i prije vidit) a respect za hotu sto to radi prije mene kamaru godina, ali ti mi nemoj pricat o konjima, secundama i sl. sranj*ma
 
Član
huka nemoj ovdje furat da sve znas kad pojma nemas lupas neke gluposti o 300 konja i 12 sec klasi.. kao drugo ja sam ti reko otidji po tog st-a i kad god zelis broj mobitela znas pa bujrum pa cemo vidjet ko ima sanse ko nema...a sto se tice konja ja ti nemam sta o tome pricati tebi je jedino ostalo da pricas o konjima ja sam ti mnogo puta to pokazao na stazi isto kao sto si pricao i za pasata da deres golfa od 130 konja pa sam te odmah prvi put razocarao i t d znaci da ti ne pricam i ne objasnjavam kad ti vec dobro znas da si do sad svaki put bio iza mene... a hotu sto spominjes to ti je glupo jer ti klasu 12 mozes u snovima samo da vozis ustvari vec je vozis jer mozda sanjas o tome
 
Član
bla bla bla............puste rijeci............a za te rijeci ovdje nije mjesto.......a ti ST-u nisi ni blizu....a u ostalom....nek vrijeme pokaze ko je u pravu a ko ne.
 
Član
pa ako mislis da nisam rekoh ti kad god os dovezi ga pa ces vidjet a drugo ja vrijeme koje imam taj st moze da sanja o tome...
 
Član
znas nurija i sam da ja po tog ST-a ne mogu otic kad ja hocu, ali cim bude covjek u Tz ja cu ga uzet pa cemo vidit dal si brz tolko ko sto pricas......a sad stvarno vise ne zelim se natezat oko ove tebe najbrzi si :) dok ja ne napravim auto pa cemo vidit :) mozel "jadni" moj golfic i u snovima ici 12 sec :) ej moj nurija koja si ti grobina......:p
 
Član
Ode ovo predaleko! Ohladite malo, postaje zestoka rasprava! Sretno Huka u projektu i dabogda ti VR probio klasu 12, Nurija ti si se vec dokazao da si dobar na SR-u i ne treba ti ova rasprava! Nek' covjek zavrsi pa se nadjite na cesti a nama javite kako je proslo! I zavrsite s tim ovdje! ....... Pozdrav za sve!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top