tdi u golfa 2

tdi u golfa 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
LSD je napisao(la):
kad ti dodje auto i kad pocnes rastavljat sve ce ti biti mnogo jasnije....
nemoj se bojati uci u projekat...i dobro pazi kad budes "vakume skidao-vracao......dobro sebi izbiljezi"

green zna zbog cega ti ovo govorim :icon_twisted::icon_twisted:

ma nebojim se,samo cisto da se informisem sta me ocekuje
 
LSD je napisao(la):
kad ti dodje auto i kad pocnes rastavljat sve ce ti biti mnogo jasnije....
nemoj se bojati uci u projekat...i dobro pazi kad budes "vakume skidao-vracao......dobro sebi izbiljezi"

green zna zbog cega ti ovo govorim :icon_twisted::icon_twisted:

:lol::lol:
 
Član
vento je u putu,
stize veceras,vozice se ovd malo na stranim tablama dok ne prikupimo sve dijelove sto nam trebaju i onda krecu radovi,garazu cu otvorit
@greendevil cucemo se naredni dana posto dolazim sad svaki dan u srebrenik,da se negdje nadjemo

neznam samo sta je sa @code kr jel u njega osto isti IC il je moro uzet neki drugi da ga upase ispred akumulatora
 
boleM je napisao(la):
vento je u putu,
stize veceras,vozice se ovd malo na stranim tablama dok ne prikupimo sve dijelove sto nam trebaju i onda krecu radovi,garazu cu otvorit
@greendevil cucemo se naredni dana posto dolazim sad svaki dan u srebrenik,da se negdje nadjemo

neznam samo sta je sa @code kr jel u njega osto isti IC il je moro uzet neki drugi da ga upase ispred akumulatora

moze od trice IC pored akumulatora, ako ti ostane hladnjak od mk2 jer od mk3 ti ne moze
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
boleM je napisao(la):
vento je u putu,
stize veceras,vozice se ovd malo na stranim tablama dok ne prikupimo sve dijelove sto nam trebaju i onda krecu radovi,garazu cu otvorit
@greendevil cucemo se naredni dana posto dolazim sad svaki dan u srebrenik,da se negdje nadjemo

neznam samo sta je sa @code kr jel u njega osto isti IC il je moro uzet neki drugi da ga upase ispred akumulatora

moze od trice IC pored akumulatora, ako ti ostane hladnjak od mk2 jer od mk3 ti ne moze

aha
znaci ako ostavim hladnjak vode od mk2,moze IC od mk3 fino stat
 
28112011029.jpg


tako je bilo kod mene dok nisam kupi VELIKI hladnjak:lol:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Pitaj clana GreenDevil on je to radio, njemu je CODE_KR sa foruma to sve spojio i odradio , imao golfa 3 tdi i sa njega sve prebaceno u golf2 motor, trapovi, ins.tabla sjedista ..:)

A i Liga ti moze pomoci kontaktiraj ih

Bliži mu je code:KR.. dođi, ostavi auto na 10ak dana i eto
 
zlajaaa je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Pitaj clana GreenDevil on je to radio, njemu je CODE_KR sa foruma to sve spojio i odradio , imao golfa 3 tdi i sa njega sve prebaceno u golf2 motor, trapovi, ins.tabla sjedista ..:)

A i Liga ti moze pomoci kontaktiraj ih

Bliži mu je code:KR.. dođi, ostavi auto na 10ak dana i eto

nema Mire vremena, ne upusta se vise ni u kakve projekte...
i meni sjedista jos nije postavio :lol::lol::lol:
 
a jel smeta sta ako ostane hladnjak od mk2
[/quote]

ne smeta, samo ga moras malo pomjerit prema desnom faru da IC ima bolje hladjenje
 
Član
kao sto reko tdi je stigo neki dan
sve je extra,pali,vuce,razlika ko nebo i zemlja spram ljencuge 1.6d

samo sto na prvom palenju izbaci malo plavkastog dima,sta bi to moglo bi :icon_rolleyes:
posle tog prvog palenja nema trunke tima,nepusi kad ga nagasiras,netrosi ulje itd

samo sto je malo staro ulje,bil moglo bit do toga,valja ga ovih dana zamjenit
bil mozda moglo bit da je grijac koji otiso,posto se malo zatrese kad upali,al pali ko mina
 
Član
boleM je napisao(la):
kao sto reko tdi je stigo neki dan
sve je extra,pali,vuce,razlika ko nebo i zemlja spram ljencuge 1.6d

samo sto na prvom palenju izbaci malo plavkastog dima,sta bi to moglo bi :icon_rolleyes:
posle tog prvog palenja nema trunke tima,nepusi kad ga nagasiras,netrosi ulje itd

samo sto je malo staro ulje,bil moglo bit do toga,valja ga ovih dana zamjenit
bil mozda moglo bit da je grijac koji otiso,posto se malo zatrese kad upali,al pali ko mina

Nije to nista drug , skoro sve i jedan se na prvom paljenu malo zatrese
 
Legend
Za pocetak odma rascisti sa sobom sta prebacijes iz mk3 u mk2 i onda napravi spisak,
pa se konsultuj s majstorom koji ce ti raditi, pa dopuni spisak...

Krep traka i kutije il kese za dijelove koje skines da obiljezis da ne bi doslo do zamjene ili gubljenja...
Nemoj nista pretpostavljati, nego provjeri 2 puta pa onda sarafaj...

I Sretno... ima nas evo, kao sto vidis, pa vici... ;)
 
Član
Liga je napisao(la):
Za pocetak odma rascisti sa sobom sta prebacijes iz mk3 u mk2 i onda napravi spisak,
pa se konsultuj s majstorom koji ce ti raditi, pa dopuni spisak...

Krep traka i kutije il kese za dijelove koje skines da obiljezis da ne bi doslo do zamjene ili gubljenja...
Nemoj nista pretpostavljati, nego provjeri 2 puta pa onda sarafaj...

I Sretno... ima nas evo, kao sto vidis, pa vici... ;)

spisak se vec polako pravi,
al samo sad idem u srebrenik svaki dan u skolu,pa mi treba auto,tako da do pocetka marta se voza vento,dok malo i neotopli,pa onda pocinje sarafanje


Nije to nista drug , skoro sve i jedan se na prvom paljenu malo zatrese
[/quote]

ma i nije mi to nista sto se zatrese mk2 se trese i kad je vruc

al mi malo smeta ovaj plavkas oblacic dima,na prvom palenju
al ga u voznji nema uopste
 
Član
boleM je napisao(la):
kao sto reko tdi je stigo neki dan
sve je extra,pali,vuce,razlika ko nebo i zemlja spram ljencuge 1.6d

samo sto na prvom palenju izbaci malo plavkastog dima,sta bi to moglo bi :icon_rolleyes:
posle tog prvog palenja nema trunke tima,nepusi kad ga nagasiras,netrosi ulje itd

samo sto je malo staro ulje,bil moglo bit do toga,valja ga ovih dana zamjenit
bil mozda moglo bit da je grijac koji otiso,posto se malo zatrese kad upali,al pali ko mina

to malo dima so izbaci kad upali hladan nema vezee skoro svako auto to tako i imao sam priliku vozati trojku sa tim motorom, bio malo presao, bukvalno kao nov, palio zimi na -21 a pored njega u garazi bila isto trojka gti 2.o nije mogla paliti.. znaci ne trebas se sekirati oko toga to malo sto baci kad je hladan nije to nista ti su motorii po meni jedni od najboljih od vw :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top