Tata vozi ludooo

Tata vozi ludooo

Član
kako bi ti samo legle one moje powertechice, legnu na svako auto samo tako.. a ovim RH felgama je mana sto je prevelik ET.. morat ces stavljat distancere,duze sarafe, puno komplikacija i opet nece biti to TO.. svidjam i se kako si uradio auto i mislim da bi bilo dobro nesto uraditi s haubom slicno nesto kao sto ti je predlozio kolega salle..
 
Legend
ima covjek i distancere, i sarafe sve je dobio :)

ovo se moze ispolirati, donesi da ih odradimo ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ima covjek i distancere, i sarafe sve je dobio :)

ovo se moze ispolirati, donesi da ih odradimo ;)

tesko da mu pasu ti sarafi, nisu isti u fiata i vw-a.. morat ce narucivati duze s pomicnim konusima ilii samo duze za fiat ako mu se neisplati pomicne uzeti.. fine su felge i ja sam se s nokketom dogovarao u vez zamjene i da mi doplati ali kad stavim na papir nije nikako islo..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ima covjek i distancere, i sarafe sve je dobio :)

ovo se moze ispolirati, donesi da ih odradimo ;)

svakako se cujemo da vidimo sta i kako...a samo mi sarafi neodgovaraju trebaju mi duzi,haj vec sam nasao 5 km komad... :) pa cu uzeti i to je to,distancere sam vec prosirio malo jer mi nisu mogli naleci d okraja falilo o,5mm za nepovjerovat pa sam sve morao istokariti i sad je ko bombona...:D:D:D
 
Legend
ma ja, to je zbog one centralne rupe, kod fiata je veca..
sto se sarafa tice, imas kod ade u wrcu nove, imas i u onoj prodavnici felgi i guma dole u hrasnom, i na stupu prije omva sa desne strane, ako ne nadjes polovne uzmi tu..

ma leci ce mu ko budali samar :D
 
Član
ove felge su bruka dobre, imam iste, al mi ove vuku vise za vw vozila nego za fiat al et ako se tebi svidja bice dobro :)
 
Član
Evo da se malo osvjezi tema,kako vecina zna vec sam odavno u potrazi za NABOM a volan je tu i ceka svaki cas ugradnju... :)

sam_0410.jpg

sam_0411.jpg
 
Top