Tata vozi ludooo

Tata vozi ludooo

Legend
odlican posao !
sve perfektno odradjeno, bar ovdje sa slika sto se moze vidjeti.. imam samo jedan prijedlog, a tice se zadnjeg branika, mislim da bi se extra uklopio u prednji da si ovako uradio..

evo9rearbumper.jpg

renault_rear_fe_1_717.jpg


i da se ovaj dio za tablicu na zadnjem braniku malo "suzio,smanjio" kad je vec sve otislo u clean :D
 
Član
Evo kako sam i već i naveo projekat se nastavlja...
Prije par dana smo opet rastavili motor(po ko zna koji put sanjam ga vise) i zamjenili semering dekla i uz to svijecice stavili nove naravno (Beru)
Evo sa tog desavanja i par fotki..

slika047.jpg

slika048.jpg

slika049.jpg
 
Član
drug fiat ti je super, pogotovo mi se svidja kako si rore odradio extra...

samo da kad bi mogao još ovu haubu malo promjeniti da nije ovoliko previše zatvoren, evo kontao sam bilo bi lijepo ovako nešto tipa ovog...
fiati.jpg
 
Član
pratio sam ovaj projekat,gledao sam sve slike,svidja mi se pravo kako se radi,i sta se radi. Evo i ova zadnja slika,ovo sto je Salle radio u photoshopu je extra,mislim da bi bilo premocno da se hauba ovako odradi;);)
 
Član
stavarno sve pohvale za punta al slozio bih se sa noketom i salletom otvor hauba i zadnji branik i bio bi sigurno za klasu bolji, neki prijateljski savjet
 
Član
Punto je prelijep stvarno! Dolaze tu jos neke malo ljepse felgice! I naravno ovu haubu da otvoris to definitivno! i imas auto za kuliranje :) Cestitam i vrijedilo je truda!
 
Član
evo mene opet...:D

Drugovi i Drugarice,Djecaci i Curice stigle su mi nove felge RH prednje 7J zadnje 8J hvala ..noKe..:icon_biggrin::icon_biggrin:

slika016.jpg

slika014.jpg

slika015.jpg

slika013.jpg

slika010.jpg

slika011.jpg

slika012.jpg



Imam u planu da ove felge posto sam ih trazio a na netu sam nasao sliku na kojoj su mi ostale oci,da ih ovako uradim preko zime... a izgledat ce ovako

untitl10.jpg
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
falc falc nemoze da nevalja, a ako budu kao na slici onda no comment :D
extra puntac samo uradi zadnji branik kao na slici sto je noke postavio i ima da gori..
 
Top