TAMNJENJE STAKALA (Group buy)

TAMNJENJE STAKALA (Group buy)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

Usput odavde meni se cini nema niko namjeru tamniti... ako cemo biti realni skupo je... ipak su to samo jeben folije...
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

pozdrav....
glavna stvar je kaj hrvatski forum ima sponzore i oni im omogućuju popuste na group buy-u

a ovdje neznam kako to ide i da li bh tuning ima sponzore
 

IGY

Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

Filip_HGT je napisao(la):
pozdrav....
glavna stvar je kaj hrvatski forum  ima sponzore i oni im omogućuju popuste na group buy-u

a ovdje neznam kako to ide i da li bh tuning ima sponzore

nemamo sponzore, ali imamo dusu, i nadamo se da ce nas nekad zakaciti koji sponzor:D
P.S. moje iskreno misljenje je to da ja nisam za zatamnjivanje, nekako jer si odmah sumnjiviji muriji i cesce te zaustavljaju, a ako grijesim neka me isprave ovi sto su im tamna stakla, i neka kazu koliko ih cesce zaustavljaju sa tamnim prozorima nego sa obicnim
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

Filip_HGT je napisao(la):
pozdrav....
glavna stvar je kaj hrvatski forum  ima sponzore i oni im omogućuju popuste na group buy-u

a ovdje neznam kako to ide i da li bh tuning ima sponzore

Kod nas ti je jedini sponzor novcanik. nase firme bi da ti kupujes kod njih a da ti ne daju nikakav popust. jos malo pa cemo ih morati besplatno reklamirati
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

ovo sto se tice policije... je apsolutno tacno... mene zaustave par puta sedmicno... dok havera koji nije zatamnjen... 3 puta zaustavili u 2 godine :D.... samo ne znam meni je gust kad mi neko ne viri u auto ... pa sad ko nece da radi... i ne mora :)... ako neko ima namjeru nek se prijavi... vidjecemo za cijenu ... normalno da svi kukaju da nema posla... kad su nabili cjene :S... i nisu nikako nagodni ...
uglavnom prijavite se .ko ima namjeru da se ukljuci u projekat... ili da kvalitetno tamni kola a prodje jeftinije.. znate svi poz i neg kke... ima tema i o tome... da se ne raspravlja ovdje...

popusta ce biti samo ako bude 2okm poslat cemo sve u pm... :)...
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

lumar folije...e ovako zvao sam ovaj broj ... pricao sa nerminom.... ovako je ispalo : na 12 do 15 auta... popust bi bio 4o km ... po autu..

063 488 133

kontakt osobe Nermin i Zeljko

ako vas konkretno interesuje kolko je za vase auto... nazovite... raspitajte se ... i da pravimo konacni spisak....
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA  (Group buy)

pa da nas se skupi barem 12 ako je to neka minimala bilo bi dobro.jbg 40km opet dosta taman ustedim za goriva do llumara.
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA  (Group buy)

bice dovoljno ...kad se skupi sa sva tri foruma raja... :) ...
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA  (Group buy)

imam prijedlog ako je ko zainteresiran, donesite svoje folije kakve vec hocete za tamnjenje ili da vam ja kupim koje hocete, a ja vam uradim za 40KM (ruke). Garantujem da ce biti uradjeno tip-top. nedavno sam radio frajeru, odradio sam mu dva auta, i bio je zadovoljan, pa ako hocete javite se.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top