TAMNJENJE STAKALA (Group buy)

TAMNJENJE STAKALA (Group buy)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Veceras sam visio po hrvatskom forumu ... vidio sam jednu bar meni super ideju ... likovi su se grupno organizovali da tamne stakla ... i dobili su extra popust... e mene sad interesuje... npr kad bi se nas 1o-15 org... za lumar ili neku drugu firmu... da tamnimo svi ... pa da nam daju neki fin popust ? na kolicinu jedno 20-30% cjene sam ne znam bil se izaslo u susret?ipak smo mi cigani sto se tice posla? imal ko licnog doticaja sa ovim firmama... da moze to malo izvidit?... poz...

ajd raja sta mislite o ovome ... ??

meni je zatamnjeno auto al pukla folija na 5 mjesta... :S ...da se uradi jednom al kako treba? ...

ne mora raja biti samo sa ovog foruma... da nas se skupi sto vise ako ce to uticati na cijenu...
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

Pravo da ti kazem ja nisam za to tamnjenje stakala. Kod njih ti je jedna striktna cijena, a sto se tice popusta na veci broj vozila moguce je ali i sumnjam. vidi sa JD i daki-em oni su ja mislim radili kod njih folije pa mozda oni nesto znaju o tome.
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

To je dobra ideja, naravno ako ima zainteresovanih a dace siguno neki popust...
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

a mislim kad bi se dovoljno raje skupilo moglo bi se dogovoriti 1oo% ... :)

da se okupi odavde raje... sa pungasa ..auto.ba... mogla bi se nagodit fina cifra... nisu to 2 auta ...
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

Ej ja jucer zvao ove iz cacfolije, al´ nisam na vrijeme vidjeo ovu temu, tako da nisam ni mogao pitati za te popuste... jedna servisna informacija, ovi se nalaze u Olovu, a neke prostorije su im na Skenderiji... takodjer oni ti daju termin kada ces doci, tamnjenje traje 3h... a za Puntasa kosta 250KM... pa vi sad viditite :)
 

JD.

Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

ne nalaze se u Olovu nego u Otesu na Ilidzi, dole im je garaza
 
Legend
RE: TAMNJENJE STAKALA

:) hehehe a nisu ni na Skenderiji nego u papagajki ali tu im je samo ofic a na Otesu garaze 4-5 sati traje tamljenje.
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

upisujte se ovako ko bi radio...da vidimo kojim brojem raspolazemo...skupit cemo onda i sa otalih foruma... bice nesto ... od toga... pozzz

1.arc0
2...
3...
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

ja sam za vec sam razmisljao sam da idem tamniti stakla u llumar al ako bi dobili kolicinski popust sto da ne.dobro nam svima.Apsolutno sam za to
 
Član
RE: TAMNJENJE STAKALA

ovo je sa auto.ba foruma.....

1.arco
2.drsle
3.aliass_sa
4.tepsija
5.edo... Wink
6.ThunderBird7
7.zeko
8.haver(nije reg na forum)... i
9, Nelle_G

sta je ovo ovdje... svi zatamnjeni ? nema para?... il tunnirate samo tamo u photoshopu corelu... :S:S:S...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top