T: Folije na staklima - Sarajevo

T: Folije na staklima - Sarajevo

Član
Pozdrav ljudi,

interesuje me znate li nekog u Sarajevu da radi autofolije kvalitetno a da ne uzima crno ispod noktiju ;)
 
evo ti broj nazovi reci samo da ti je vlado dao broj, uzece ti 100km
za komplet aut sa rukama i flijm, ja sam gleda dsta auta sto je zatamnjivao
i nemam zamjerki ;)
065 926 704
 
Član
hajde ako budes sta radio podjeli iskustva i ostalima, jeli i dalje na snazi zakon da se samo moze zatamniti zadnja bocna iz stuba vozaca i mozda zadnja sajba ? ili se zadnja sajba i ne smije. Pozdrav
 
Član
Hvala druze. Ne treba mi komplet stakla, tj, vec su uradjena bila kad sam uzeo auto, nego su mi nekad prosle godine u januaru razbili suvozacevo staklo radi kasetofona, pa mi auto krnjavo odtad. U ponedeljak ga zovem.

@Mirsado - kod mene je auto zatamnjeno 30-35% sva stakla, tako vozim vec gotovo 3 godine, jednom me samo ovdje u gradu zaustavili i onako pro forme pitali sto su zatamnjena, nikad vishe.
 
Član
Reflex je napisao(la):
Hvala druze. Ne treba mi komplet stakla, tj, vec su uradjena bila kad sam uzeo auto, nego su mi nekad prosle godine u januaru razbili suvozacevo staklo radi kasetofona, pa mi auto krnjavo odtad. U ponedeljak ga zovem.

@Mirsado - kod mene je auto zatamnjeno 30-35% sva stakla, tako vozim vec gotovo 3 godine, jednom me samo ovdje u gradu zaustavili i onako pro forme pitali sto su zatamnjena, nikad vishe.

Ma iskreno nebi da se peglam s klosarima radije bi po zakonu sta mogu no da gledam drotove, ja koliko sam upucen da se smiju samo zadnji bocni iz vozacevog stuba zatamniti ? ostalo se ne smije ??
 
Član
Kod mene su sva bocna stakla zatamnjena osim prednje i zadnje sajbe i nemam problema sa policijom!
 
Top