T: Folije na staklima - Sarajevo

05.02.2009
4.656
239
63
29
Sarajevo
Auto
Golf mk4 1.8t
evo ti broj nazovi reci samo da ti je vlado dao broj, uzece ti 100km
za komplet aut sa rukama i flijm, ja sam gleda dsta auta sto je zatamnjivao
i nemam zamjerki ;)
065 926 704

Mirsado

Član
26.11.2011
624
0
16
Sarajevo
Auto
Alfa 156
hajde ako budes sta radio podjeli iskustva i ostalima, jeli i dalje na snazi zakon da se samo moze zatamniti zadnja bocna iz stuba vozaca i mozda zadnja sajba ? ili se zadnja sajba i ne smije. Pozdrav

Reflex

Član
18.10.2011
377
185
43
Sarajevo/Kladanj
Auto
Golf
Hvala druze. Ne treba mi komplet stakla, tj, vec su uradjena bila kad sam uzeo auto, nego su mi nekad prosle godine u januaru razbili suvozacevo staklo radi kasetofona, pa mi auto krnjavo odtad. U ponedeljak ga zovem.

@Mirsado - kod mene je auto zatamnjeno 30-35% sva stakla, tako vozim vec gotovo 3 godine, jednom me samo ovdje u gradu zaustavili i onako pro forme pitali sto su zatamnjena, nikad vishe.

Mirsado

Član
26.11.2011
624
0
16
Sarajevo
Auto
Alfa 156
Reflex je napisao(la):
Hvala druze. Ne treba mi komplet stakla, tj, vec su uradjena bila kad sam uzeo auto, nego su mi nekad prosle godine u januaru razbili suvozacevo staklo radi kasetofona, pa mi auto krnjavo odtad. U ponedeljak ga zovem.

@Mirsado - kod mene je auto zatamnjeno 30-35% sva stakla, tako vozim vec gotovo 3 godine, jednom me samo ovdje u gradu zaustavili i onako pro forme pitali sto su zatamnjena, nikad vishe.
Ma iskreno nebi da se peglam s klosarima radije bi po zakonu sta mogu no da gledam drotove, ja koliko sam upucen da se smiju samo zadnji bocni iz vozacevog stuba zatamniti ? ostalo se ne smije ??

all_road

Član
27.07.2013
3
0
0
41
Sarajevo
Auto
Mitsubishi Pajero
Kod mene su sva bocna stakla zatamnjena osim prednje i zadnje sajbe i nemam problema sa policijom!