Swift

Swift

Član
U potpunosti se slazem s tobom ja nisam imao jacih auta ali sam vozio sto ti kazes brza, jaca i novija ali definitivno ni jedan nije bio zabavan kao on pogotovo u krivinama, jednostavno si povezan sa autom :D
 
Član
Prelijep primjerak, auto je stvarno raketa, cestitam druze, zelim ti sto vise kilometara sto manje (nikad) kvarova.
 
Član
Evo jedna slika sa mog prvog duzeg putovanja sa swiftom. Isao sam u Sarajevo to bi bilo 300km u jednom smjeru od bihaca. Auto je radilo k'o san nemam nikakvih zamjerki :D20141202_132833.jpg
Usput kupio sam i nabu za volan ( jedva sam je nasao) i trebao bi ovaj mjesec kupiti i volan (MOMO COMPETITION) pa ce biti i slike kad sve postavim
 
Član
Hvala vam, a originalni volan je u dosta losem stanju pa onda ako cu ga vec mijenjati stavicu nesto zanimljivo :D
 
Član
Pozdrav svima nije me bilo dugo. Do sada sam imao dvije zamjene ulja(preko 20000km) i nikakvih problema sa autom. Stavljen novi zadnji lonac i volan a u iducih par dana kompletan auspuh 50fi (orig. 45fi) plus veci srednji lonac jer sad je malo preglasan.

Nadam se da ga ovaj lonac nece previse utisati...
20151004_142519.jpg
Auspuh je jedan dan malo istopio branik ne znam zasto

20150822_122341.jpg
20150911_231929.jpg
volan treba presvuci i vratiti u orig. crnu boju.
 
Top