Swift

Swift

Član
cestitke druze na autu prava bombica je, valjda cemo se vidjeti jednom kod čavkana da usisamo unutra auta :)
 
Član
drug 7 auta sam promjenio jedan od njih je suzuki swift gti (crveni bio je na piku) i bio je najjeftiniji od drugih 6 koje sam imao i jedan od starijih ali me nijedan od auta nije impresionirao i slusao kao taj swift, prvi put kad sam ga provozao mislio sam da auto ili ima vise od 100KS ili da sat laze nenormalno.
nek je sa srecom ja i danas dan pozelim da prvozam taj auto...
 
Član
Hvala. Taj crveni je trenutno u bihacu i on je razlog zasto sam trazio swifta. Kad sam vidio kako ide ostao sam bez teksta, i sad kad sam kupio svog nisam se pokajao ni najmanje. A znam da je bio tvoj pratio sam ga ovdje na forumu :D
 
Član
Hvala. Taj crveni je trenutno u bihacu i on je razlog zasto sam trazio swifta. Kad sam vidio kako ide ostao sam bez teksta, i sad kad sam kupio svog nisam se pokajao ni najmanje. A znam da je bio tvoj pratio sam ga ovdje na forumu :D

jeste to je taj, poslije mene je promjenio dosta vlasnika.
imao sam 3 snaznija auta od njega sa vise konja i brza ali nijedan nije bio zabavan za voziti kao swift i izmamiti osmijeh na lice, ne vezujem se posebno za auta ali njeg prezaliti necu
 
Top