Svoj rad i trud podijelite sa nama(sitni radovi, lijepljenje folija i td...)

Svoj rad i trud podijelite sa nama(sitni radovi, lijepljenje folija i td...)

Član
Meni nije nikojiTi ako nisi spreman da podneses kritiku zatvori se u sobu i svoje radove predstavljaj samom sebi, i divi se koliko hoces.
 
Član
Meni nije nikojiTi ako nisi spreman da podneses kritiku zatvori se u sobu i svoje radove predstavljaj samom sebi, i divi se koliko hoces.

Ne poznajes me, i ne kontas me... ja ovdje pricam i reakciji i nacinu.. a normalno je da su ukusi razliciti, i ne moze se nikome sve svidjeti..

Svako dobro zelim ;)
 
Član
trebao si oboje uradit u istu boju, ne ide mi plavo i crveno. ideje su ok :) najbolje je gledati kako recimo rade na novijim autima, pa tako nešto prenijet na vlastito auto, onda nema greške :)
 
Član
trebao si oboje uradit u istu boju, ne ide mi plavo i crveno. ideje su ok :) najbolje je gledati kako recimo rade na novijim autima, pa tako nešto prenijet na vlastito auto, onda nema greške :)

Ima i to smisla.. mozda stavim plave ispod nogu.. iako je kontrol tabla vecinom crvene boje.. pa sam zato unutra stavio crvenu.
 
Ima i to smisla.. mozda stavim plave ispod nogu.. iako je kontrol tabla vecinom crvene boje.. pa sam zato unutra stavio crvenu.
Dobro odradjeno, jedino kombinacija boje meni se nikako ne svidja, nešto slično ja sebi trebam odraditi ali kod mene je plava instrument tabla pa sve mi ide u plavo, jedino mi je belaj provuc u vrata jbg ima posla to dok se bas nakanim, dvije sam tek proveo moraj još 5 :D
 
Član
Ne svidja mi se ovo ali bas nikako.
Sve stvar ukusa, radim sa ovim điđama duze vrijeme i za to vrijeme imao sam svakakvih zahtijeva od onih normalnih do potpuno nenormalnih.
evo par slika da se malo nasmijete1.jpg2.jpg

PS slike su s neta
 
Član
Ovako golf 4 inace bratov auto
Kad je kupio ga bio je zut meni isao na zivce jer je bila mi ruzna boja onda sam odlucio uvuci u garazu ga i ofarbati u crno kad sam vec krenuo raditi odlucio sam zatvoriti mu sve brave pa eto kako se vamacini
 

Prilozi

  • IMG_20161231_154319.jpg
    IMG_20161231_154319.jpg
    1,4 MB · Pregleda: 80
  • Screenshot_2017-01-11-14-00-29.png
    Screenshot_2017-01-11-14-00-29.png
    505,1 KB · Pregleda: 77
  • Screenshot_2017-01-11-14-00-24.png
    Screenshot_2017-01-11-14-00-24.png
    499,9 KB · Pregleda: 76
Top