Svoj rad i trud podijelite sa nama(sitni radovi, lijepljenje folija i td...)

Svoj rad i trud podijelite sa nama(sitni radovi, lijepljenje folija i td...)

Član
Valja li ovo sta:
Prvo skontam sebi na pezou:
Qbo0hFo.jpg

4SMCKYN.jpg

Pa prijatelju golf 3 GT:
RbIPYdw.jpg

Nekom za Octaviu i golf 5:
JyWg8Bu.jpg

k2RUJlZ.jpg
 
Član
pa bas si ga uciganio....
Ovaj Start izgleda zanimljiv neki klinac :)
Sta po tebi znaci uciganio?
Ocito veze, s'vezom nemas. I ne ostavljaj glupe komentare ako nemas postavit kakve slike i rad.

Hajd da si napisao ne svidja mi se, nije po mom ukusu, ja to ne bih nikad uradio i slicno, pa hajd postujem, razliciti su ukusi.. al cuj komentar "uciganio"
 
Član
Ovaj Start izgleda zanimljiv neki klinac :)
Sta po tebi znaci uciganio?
Ocito veze, s'vezom nemas. I ne ostavljaj glupe komentare ako nemas postavit kakve slike i rad.

Hajd da si napisao ne svidja mi se, nije po mom ukusu, ja to ne bih nikad uradio i slicno, pa hajd postujem, razliciti su ukusi.. al cuj komentar "uciganio"
izvini,ja sam klinac od 27 godina al ti i dalje vozis vaser,sarenilo,znaci cuning,antituning,trake,sramota,ruglo,bezveze ulozen antitrud....na kojem jeziku da ti objasnim,pomiri se s tim covjece i kraj...
 
Član
Meni se ova fora sa retrovizorima, zmigavci i osvjetljenje, svidja. Kad bih imao malo detaljnjijih postova oko nabavke i postavljanja bilo bi jos bolje.

Smanjite tenzije malo..
 
Član
izvini,ja sam klinac od 27 godina al ti i dalje vozis vaser,sarenilo,znaci cuning,antituning,trake,sramota,ruglo,bezveze ulozen antitrud....na kojem jeziku da ti objasnim,pomiri se s tim covjece i kraj...

Ti mozes imati 40 god, al u glavi si klinac obicni.. citam ja tvoje postove, i sve mi je jasno.

Vrati se ponovo na slike prije nego ista vise napises "jablane jedan", fino se vide dvije boje i pise da se upali kada se otvore vrata... ja znam sta je kod nas po gradu vaser i sarenilo "jablane".. ispade ko god stavi neke trake, to je ruglo, i bezveze? Sta si ti kod sebe uradio? Jedino sto izgleda znas uradit je da naspes goriva, a i to je pitanje, balavac.

Ti bolan ne znas kompjuter upalit, a kamo li spojit obicnu sijalicu ili diodu... i molim te vise ne pisi na ovaj post, jer svojom si izjavom uvrijedio svaki rad i trud, pa i ako su u pitanju diode.. jablane! Jer ovdje fino pise
"Svoj rad i trud podijelite sa nama(sitni radovi, lijepljenje folija i td...)"
Sve ti se ima pravo ne svidjeti, ali tudji rad i trud nemoj vrijedjati.
 
Član
Pa sta sto se covjeku ne svidja, ima pravo da kaze. I meni se ne svidja, hoces sad i meni reci da sam jablan. Ti spojio diode i popio pamet svijeta?
 
Član
Ti mozes imati 40 god, al u glavi si klinac obicni.. citam ja tvoje postove, i sve mi je jasno.

Vrati se ponovo na slike prije nego ista vise napises "jablane jedan", fino se vide dvije boje i pise da se upali kada se otvore vrata... ja znam sta je kod nas po gradu vaser i sarenilo "jablane".. ispade ko god stavi neke trake, to je ruglo, i bezveze? Sta si ti kod sebe uradio? Jedino sto izgleda znas uradit je da naspes goriva, a i to je pitanje, balavac.

Ti bolan ne znas kompjuter upalit, a kamo li spojit obicnu sijalicu ili diodu... i molim te vise ne pisi na ovaj post, jer svojom si izjavom uvrijedio svaki rad i trud, pa i ako su u pitanju diode.. jablane! Jer ovdje fino pise
"Svoj rad i trud podijelite sa nama(sitni radovi, lijepljenje folija i td...)"
Sve ti se ima pravo ne svidjeti, ali tudji rad i trud nemoj vrijedjati.
vidi se ko je balavac u mozgu,igras se tu kojekakvim diodicama,trakama,otvaranje vrata,rasvjeta,spejs jebeni satl,i ne mozes me uvjeriti da to nije cuning...a ti kao "umjetnik,tuner,master" zovi se kako hoces,moras biti spreman na kritike i pohvale..ja sam ti lijepo to rekao al mozda vise na zivcen nacin jeer mi je pun k tog jeftinog kicenja jelki....ne moram ja nista znati al evo ti savjet jedan prijateljski,radije skupi novac i uradi pravu profesionalnu stvar,uzmi kvalitetan dio...nadam se da si skontao sta zelim reci..ajd sad gas...
 
Član
vidi se ko je balavac u mozgu,igras se tu kojekakvim diodicama,trakama,otvaranje vrata,rasvjeta,spejs jebeni satl,i ne mozes me uvjeriti da to nije cuning...a ti kao "umjetnik,tuner,master" zovi se kako hoces,moras biti spreman na kritike i pohvale..ja sam ti lijepo to rekao al mozda vise na zivcen nacin jeer mi je pun k tog jeftinog kicenja jelki....ne moram ja nista znati al evo ti savjet jedan prijateljski,radije skupi novac i uradi pravu profesionalnu stvar,uzmi kvalitetan dio...nadam se da si skontao sta zelim reci..ajd sad gas...

Kao prvo, ne smatram se da sam neki
"umjetnik,tuner,master", i uopste se ne bavim ovim stvarima.. ovo je bilo slucajno.. uradi sam.. kao drugo, ovo nije kicenje... caka je da se ukrasi malo unutra kad s otvore vrata... ispod nogu su odavno diode, kad sam jos alarm ugradjivao.. na to sam samo dodao 2 stvari.. i ja vrlo dobro znam sta je jelka kako ti nazivas..

Ti se ocito lozis na neke skupe stopke od 500 pa na dalje.. ili felge od 800 KM.. to je za tebe samo prava stvar... mozda su ti najveca ulaganja samo u auto, dok drugima to nije jedini prioritet pa osmisle i zadovolje se sitnicama u mjerama...

Znam ja sta je jelka, kad nabacaju dioda na sve strane, i sta je kič... ja kad vidim da se stave diode u felge, to je uzas...

Uostalom imas pravo reci da li ti se svidja ili ne, napisao sam u predhodnom postu to, ali malo napravi granicu... ovo je ipak "uradi sam"..
 
Član
Pa sta sto se covjeku ne svidja, ima pravo da kaze. I meni se ne svidja, hoces sad i meni reci da sam jablan. Ti spojio diode i popio pamet svijeta?

Koji je tebi?? Ja sam ubacio slike, predstavio neki svoj, mali, sitni rad.. kome se svidja mozda ce pitati kako i sta.. i svakako ti se ima pravo i ne svidjati..

Ako sam objavio, nisam pokupio pamet svijeta.. imam pravo da predstavim svoj rad. :)
 
Top