Svoj rad i trud podijelite sa nama(sitni radovi, lijepljenje folija i td...)

Svoj rad i trud podijelite sa nama(sitni radovi, lijepljenje folija i td...)

Član
Evo malo mojih karbon radova!
2cpdlzk.jpg
2hgzjfd.jpg

91jy9h.jpg
ji1gdk.jpg

33z5mk0.jpg
k3ur6d.jpg

2zgrm0z.jpg
2hwoh7m.jpg
 
Član
Evo moji neki radovi koje imam trenutno na laptopu a ostali cu stavit ovi dana kad mi majstor napravo racunalo di su 1000durgi slika... :)

poceo sam samo polirat kad sam vidio da se nemoze di su sarafe lipo izpolirat kako ja ocu,onda sam komplett raztavio felge bruzio,boja novo dihtova i sklopio...felge su ko iz tvornice,1000% u detali radene bez ikakve greske




alen1508 je napisao(la):
Evo moji neki radovi koje imam trenutno na laptopu a ostali cu stavit ovi dana kad mi majstor napravo racunalo di su 1000durgi slika... :)

poceo sam samo polirat kad sam vidio da se nemoze di su sarafe lipo izpolirat kako ja ocu,onda sam komplett raztavio felge bruzio,boja novo dihtova i sklopio...felge su ko iz tvornice,1000% u detali radene bez ikakve greske




uspio sam za slike
30i7zth.jpg

293et86.jpg

ax0bo1.jpg

6ejho2.jpg

vdj0au.jpg

2ccuvex.jpg

m8hb9y.jpg

zs6pz.jpg


nakon 2 miseca sam stavio drugo rubove na 2 felge,10x17 i dobio dobru ponudu i prdoa,i izplatio se dobro :)
 
Član
MuMa je napisao(la):
Brate koliku si kutiju napravio ja Mislio ubacices 2 pioneera od 3kw :D HAHAHHA

kutija je napravljena da nisko svira, a ne glasno.. tuning je na nekih 40Hz, u fabričkim kutijama imaš 60Hz i to je sranje ko se imalo razumije shvatiće šta hoću da kažem... Alpine je babo za Paju :D
 
Član
AhmedMetin je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
evo dat cu i ja svoj doprinos temi, radio sam do sada stosta, nesto imam slikano nesto ne

evo recimo malo poliranja farova

čime, kako pomozi hahaa

http://www.youtube.com/results?search_query=poliranje+farova&oq=poliranje+farova&gs_l=youtube.3..0l5j0i5.109.3706.0.3804.18.14.1.3.3.0.389.1814.5j6j0j2.13.0...0.0...1ac.1.YT9f7WPFQ6g
 
Ja sam dosta na svom autu sitnica radio u zadnja dva mjeseca ali evo samo sam farbanje doboša popratio slikama i pravo sam zadovoljan kako su ispali :)

Prije
IMG_0231.jpg


Zaštitna boja
IMG_0232.jpg


I završeno
IMG_0250.jpg

Nadam se da će se i vama svidjet. Mislio sam crvene doboše ali ne mogu da vjerujem da nisam mogao nać krvavo crvenu farbu :S
 
Član
Ja sam mijenjao bočni vazdušni jastuk na BMW E46 Facelift.
Napravio sam mali video korak po korak, možda će nekome biti od pomoći.
Za ovo je potrebno 3-4 sata.

http://www.youtube.com/watch?v=hwxg6cVIRoc
 
Top