Svijet u kojem zivimo ...

Svijet u kojem zivimo ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a jebote, to su ona govna turci i marokanci,ciganija jebena sve ih treba pobit redom,sve!!! Al ne razumijem ljude,haj ok sto su se sklonili,al da niko kasnije nije pritrco da vidi jel ziv,da pozove hitnu,nista...
 
Legend
a maajku jebali sta je ovo,koji su to divljaci,ovo treba na stolicu da mu muda sprzi ,fuj........ne znam koji da je kriminalac i sta god da je uradio ovaj momak da ga ovako prebiju,humanije je metak nego ovo raditi ....
ovo su divljaci

zna li se ikako zasto su ga napali ?
 
Član
Jojjjjjj
Ne daj Boze nikome!

Cinjenica je da i kada bi neko nesto htio da ucini taj pojedinac je uvijek sam a gledaj koliko je njih,umjesto sto bi mu pomogao i on bi mogao zavrsiti kao ovaj jadni momak!

Tuzno je to ali takav je svijet!
Nemogu da vjerujem,skace mu po glavi sa dvije noge oooooooooooooo!!!
 
Član
Ma ovi su nadrogirani ba, neoze ciste glave ovako raditi nesto, nema sanse!

A ne treba ih biti, trebaju zavrsiti gore nego ovaj momak, da citav zivot jedu na slamku!!!!
 
Član
U Mostaru na isti ovakav nacin ej momak umro, jer su mu isto ovako skakali po glavi i dobio frakturu lobanje i nagnjecenje mozga...pao u komu ali nije dugo izdurao...:icon_rolleyes:
 
Član
jebo te klip , sad sam se sav nikakav
ma nemogu da vjerujem da ima ovakvi ljudi ako ih mozemo tako nazvat
c,c,c sav sam se najezio kako su ga sutali po glavi i skakali ko
da je vreca ....da je neznam ti sta uradio gdjece mu ovo uradit nemogu vjerovat...
nac i streljat pobit stokuu :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

a da sam se ja naso tu ,jbg mogu ja laf rec priso poceo se sutat s njima , al nebi to uradio,jedino da sam imo pistolj ma bi ih popuco pa otiso lezat,ako treba c,c,c
il bar policiju pozvat il nesto , ma priso bi mu da vidim je l ziv ali ovi ljud ni da ga pogledaju nemoguu vjerovat,ja sam se zabrino stvarno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top