Svijet u kojem zivimo ...

Svijet u kojem zivimo ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja kad sam ovo gledao najezio sam se i zgrozio se kakvih sve bolesnih ljudi danas ima.

Video pogledajte ovdje :
http://www.vkmag.com/videos/videos_bende_slaat_en_trapt_jongen_dood/

Da bi vam sve bilo jasnije , pokusati cu preko google translatea prevesti naslov i dio teksta ispod videa:

Naslov : Grupa mladica prebila na smrt svog vrsnjaka.
Tekst : Bilo mi je jako tesko objaviti ovaj video ali sam ipak odlucio da objavim da bi vidjeli u kakvom surovom svijetu zivimo. Uzmimo za primjer noc u podzemnoj zeljeznici , svako moze postati zrtva nekog oblika nasilja. Ali ponekad neko od nas je svjedok takvom nasilju. I sta uradi? Vjerujem da vas sad vecina ima puna usta rijeci ali velika vecina ljudi ne uradi nista. Okrene glavu i nastavi svojim putem jer kao niti zna zrtvu niti ce je kad vise vidjeti. Sljedeci video je jako brutalan i pokazuje kako grupa mladica prebija momka sve dok ne podlegne. Ova definicija je sasvim dovoljna ako imate slabu probavu ili ako ste i dalje uvjereni da zivimo u perfektno prelijepom svijetu.

Pogledajte molim vas .. ovog zadnjeg , moram ga nazvati zivotinjom , kako skace po njemu ... Pa kao da je sve to igra , kao da mu nista ne moze biti.. Koliko moras biti retardiran i mentalno poremecen da uradis ovako nesto? Kako ne shvataju da je jedan udaras u glavu 50% smrt?
Kad vidim ovo , zabrinem se sta sve hoda nasim ulicama.

Ima ono nase : sta me se tice to ? ako ne trazim belaja , necu ga naci ? itd itd ...
1. ali sta bi vi uradili kad bi se nasli u situaciji slicnoj ovoj?
2. vas komentar na video gore?
 
Legend
koji jadovi, ne mogu vjerovat :S
ovo je strasno
a i zalosno je to sto niko nije ni prisao da vidi kako je momak poslije..

na zalost ovo se desava , i kod nas se ovo desava, svjedoci smo pomalo ubijstva malog denica mrnjavca u prepunom tramvaju, gdje isto tako nije niko prisao ni da pomogne mladom djecaku..

:icon_cry::icon_cry:
 
Član
:icon_cry::icon_cry:
zao mi lika,koji klocevi,jedna stvar je prebit nekog,da dobije modrice a druga stvar je ka grupa naleti na pojedinca i izivljavaju se na nekom dok ne podlegne...
strasno:icon_evil:
 
BHT Ovisnik
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: a sto sam popizdio kad sam ovo pogledo,al skace mu po glavi,aaaaaaaaaaaaaaaaaa da mi nedaj Boze neki prijatelj ovako nastrada il slicno,pa sutra dan bi zbavio oruzje sve posakatio pa ostavio bogalje citav život,da se pate,a ne umru:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
strahota joj skacu mu po glavi nema nista od lika ja mislim cccc koji kreteni sve na strijeljanje ili napraviti bogalje od njih za citav zivot zao mi lika
 
Član
kao sto vec neko rece jedno je prebiti nekoga a drugo ponizavat i izivljavat se na njemu

i svi se prave da se nista nije desilo
 
Član
skocim li im na majku familiju im ***** ***** im sve mrtvo...dabogda im svi pomrli majku li im *****
 
aaaaa daj jebo te sve,pa ne mogu vjerovati u picku materinu,koja je ovo zemjla u *****,ovi gori od nas.Jos onaj majmun na kraju klipa sto stoji kraj njega nit da vidi kako je momku,nista,o bog te vidio,ovo je nesto najnehumanije sto sam ikad vido.

Sve neki gangsta,vidi ih samo,***** im materina,oj ne mogu vjerovat.:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

A ironija je sto mi sve nesto seremo preko svojih tastatura,a svjedocili smo istom ovakvom slucaju kod nas i sta je na kraju bilo,jesu ona trojica kretena uopce zavrsila u zatvoru,vjerujem da jesu,ali na koliko?
 
Član
Iživljavaju se majmuni a kladim se da se nijedan nebi smio pobiti 1 na 1 sa tim momkom..Većina nas je imala sličnih slučajeva vjerovatno ali nikad se nije išlo do te granice,baš moraš biti luđak ili nadrogiran da skačeš po ušlagiranom momku..Kako bi volio jednog po jednog od ovih osobno kazniti...
 

IGY

Član
zao mi momka pravo
sav sam se najezio dok sam gledao :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top