Sve za Octaviu A5

Sve za Octaviu A5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svi koji imaju nesto ponuditi za OCTAVIU A5, nek ovdje napisu, bilo sta, enterijer ili exterijer, sto se tice svjetala, stopki, org felgi, sve sto se moze koristiti:)
 
tibor987 je napisao(la):
fabrika ili aftermarket ? Upoznat sam sa dijelovima za skodu ko tito za yugoslaviu :cool:

Svejedno..al bi mi najvise bilo drago kad bi imao unutrasnju desnu rucku ( sto se vrata otvaraju) jer mi je pukla...Sve sto imas ili gdje ima napisi pa cemo vidjeti...:)
 
Član
Opet malkice nejasan odgovor, jer nisi rekao jel trazis serijske dijelove koji su ti popucali, ili aftermarket da uljepsas...

Al evo ti odgovor, za serijske najbolje ti prebrati otpade, daju se vec naci porazbijane Octavianke, a za aftermarket chuning, Autoprizma iz Mostara ti je Tito za uvoz stvarcica od spoilercentruma i miloteca ;)

Preberi spoilercentrum.cz i milotec.de ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Opet malkice nejasan odgovor, jer nisi rekao jel trazis serijske dijelove koji su ti popucali, ili aftermarket da uljepsas...

Al evo ti odgovor, za serijske najbolje ti prebrati otpade, daju se vec naci porazbijane Octavianke, a za aftermarket chuning, Autoprizma iz Mostara ti je Tito za uvoz stvarcica od spoilercentruma i miloteca ;)

Preberi spoilercentrum.cz i milotec.de ;)

Hvala puno..Imal kakva stranica te firme iz mostara? A zanima me par serijskih dijelova, a ostalo za napucavanje sta je dobro

DSA je napisao(la):
kolko je ručka u servisu, jesil pitao?

ceka se 3 mjeseca, a oko 100 KM je jedna koliko sam cuo.
 

DSA

Član
Imam ja te ručke, ali ti ih mogu prodati samo u kompletu..sve 4 200 KM..i kod mene se ne čeka 3 mjeseca, dobiješ odmah :123:
 
Član
harisoctavia je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Opet malkice nejasan odgovor, jer nisi rekao jel trazis serijske dijelove koji su ti popucali, ili aftermarket da uljepsas...

Al evo ti odgovor, za serijske najbolje ti prebrati otpade, daju se vec naci porazbijane Octavianke, a za aftermarket chuning, Autoprizma iz Mostara ti je Tito za uvoz stvarcica od spoilercentruma i miloteca ;)

Preberi spoilercentrum.cz i milotec.de ;)

Hvala puno..Imal kakva stranica te firme iz mostara? A zanima me par serijskih dijelova, a ostalo za napucavanje sta je dobro




Pa kaze ti vidi te stranice, ta firma nabavalja proizvode koji imaju na tim stranicama.. A za rucku zovni auto otpade, ima cak negdje na forumu popis otpada ;)

Edit : http://www.bhtuning.com/auto-otpadi-t-588.html
 
DSA je napisao(la):
Imam ja te ručke, ali ti ih mogu prodati samo u kompletu..sve 4 200 KM..i kod mene se ne čeka 3 mjeseca, dobiješ odmah :123:

Sta bi bilo bolje, da uzmem kakve felge ili te rucke...:) rado bi ih uzeo...al skupo...:D do dvije stoje kad bi bile bilo bi ok..bar jedna ili dvije:) ugl..hvala na ponudi..imas li jos sta za octaviu, spominjao si davno navigacije i tako to..
 

DSA

Član
Ne razumijem te, šta do dvije stoje kad bi bile bilo bi ok..pa ja ti i kažem, 200 KM za sve četiri ručke, komad znači 50 KM..samo ne prodajem po komadu, neko komplet..i da ne bude zabune, to nisu one osvijetljene L&k, nego "obične"..praktično nove, bile kod mene na autu cca 1000 km, dok nisam stavio L&K..a za navigaciju, šta ja znam..mogu ti prodati svoju iz auta, 850 eura...columbus
 
Član
Moj savjet ti je da uzmes ove ruckice, ako nist aimash rezerve ili ih mozes dalje preprodati...

Sto se tice napucavanja, ako mislis neki lagani styling, dosta ti je letvica-spojler na gepek od miloteca, maska bez znaka sa mrezom, mreze na branik, xenon, kraca antena od seata cupre, farbanje steka u boju auta i neki lijep nastavak auspuha nazad...

Sto se tice felgi, neke 18 su bas mjera, i spustanje...ako imash pare uzmi gewinde, ako ne, uzmi felge, pa vidi koliko bi ga skupio i uzmi niske opruge, mada nije bas naj rijesenje, ali ce posluziti ;) sto se tice interijera, to je na tvoju volju i ukus, imas od carbona do kroma...sve zavisi sta se tebi cini da je lijepo ;)
 

DSA

Član
dobar odnos uloženo-dobiveno kad su u pitanju gewinde jeste V-Maxx..na seat forumu u Cro ljudi ih dosta hvale..meni je nudio Damir iz Tuzle(momci koji imaju shop) te gewinde za 1100 KM sa dostavom bilo gdje u BiH..mislim da je cijena ok
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top