SVAKI SAVJET DOBRO MI DOSAO-HVALA

SVAKI SAVJET DOBRO MI DOSAO-HVALA

Zato sam otvorio temu da netko tko zna da napise neato o citroenu c4, peugeot 308 i sl..
Ili ovi modeli koji nisu svakidasnji na cesti ds4 5
 
Znaci ovaj sto se ugradjuje u nissan qq 1.5 dci je ok.. bez vecih mana je? Stari mi je imao nissana terana 1 2.7 td doslovice ne poderivo. Tako da ako je nissan qq i blizu terana super..
 
Član
Imao sam nedavno priliku voziti novi model peugeota 308 - 2015. godiste i u toj klasi je po mom misljenju jedan od najljepsih. Unutrasnjost je fenomenalna, minimalisticki uradjena bez puno tipki sa velikim touch displeyom na kojem se nalazi vecina stvari koje se kod drugih auta podesavaju preko raznih prekidaca. To mi se bas svidjelo. Unutrasnjost je takva da imate osjecaj da se vozite u jos skupljem modelu. Ima mali simpaticni volan, izuzetno udobna sjedista. Vlasnik tog auta vozi mercedesa ml 350cdi 2014 godiste i kaze da mu je udobiniji od mercedesa. Ispod poklopca je bio 1.6 hdi motor 110ks koji solidno vuce ali bih ja licno izabrao model 2.0 hdi sa 150 ks..izuzetno potencijalan,jak i provjeren motor. Da imam pare sigurno bih bio u slatkim mukama ali ako bih izabrao peugeota ne bih se sigurno pokajao. Kao manu bih naveo mozda brzi pad cijene u odnosu na neku "izvikaniju" konkurenciju ciji modeli dosta dobro kotiraju na nasim trzistima ali ako ces kupovati za sebe automobil kojeg planiras duze vrijeme nositi,neces sigurno pogrijesiti. Otidji negdje na plac i zatrazi da probas automobil..bices odusevljen.
 
Upravo mi je prijateljica sa posla kupila 308 pa cu da probam u nje... inace vozim auto 3 do 5 g i mjenjam..sam ne znam vise sta da gledam kad gdje god nesto upises na net satko govori razliciti za neke modele. Kakav peugeot dje si vidio da je to dobro drugi uzmi forda, ukucam na netu o fordu tamo bkezi od toga i tako u krug
 
Član
Zato sam otvorio temu da netko tko zna da napise neato o citroenu c4, peugeot 308 i sl..
Ili ovi modeli koji nisu svakidasnji na cesti ds4 5
Od tih navedenih, svakako je 308 po mom misljenju bolja opcija. Imao sam priliku da ga probam i htjeo sam ga i kupiti, i vjeruj da bih ali jednostavno, ja ne bih mogao podnijeti finasijski dio i pad vrijednosti, pa sam kupio Passata ;), a ds4 ili 5 to je vec nesto drugo, jer to je kao neka premium klasa, i kostaju mnoge vise, koliko sam upucen, tako da se ne mogu u isti kos stavljati sa ovim navedenim. Kao prednosti i dobre stvari kod 308 naveo bih dobre motore kad je rijec o HDI, enterijer koji nekako mi je "legao", dovoljno prostora, dobra sjedista, i eksterijer je prilicno dopadljiv kao i dimenzije koje su "taman" da se tako izrazim, jer je niti malen niti velik auto.
 
Top